Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Paweł Gula wiceprezesem Banku Polskiej Spółdzielczości

Na posiedzeniu w dniu 26 marca 2019 r. Rada Nadzorcza Banku Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. powołała Pana Pawła Gulę na stanowisko Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za Pion Wsparcia.
Kategoria: Awanse
27.03.2019

Paweł Gula obejmie funkcję Wiceprezesa z dniem 1 kwietnia 2019 r. i zastąpi na tym stanowisku Pana Dariusza Olkiewicza, który z dniem 25 marca 2019 r. złożył rezygnację z pełnionej funkcji. 

Paweł Gula posiada ponad czternastoletnie doświadczenie w pracy w obszarze nowych technologii. W swojej karierze przeszedł przez kolejne etapy doświadczenia zawodowego począwszy od administratora baz danych, konsultanta IT, inżyniera wsparcia oprogramowania, kierownika projektów, dyrektora w działach IT, głównie w obszarach ubezpieczeń, bankowości oraz bezpieczeństwa IT.

W latach 2010-2013 pracował w firmie Wincor Nixdorf Sp. z o.o., a następnie w Vendere Expert S.A. na stanowisku Dyrektora Biura Badań i Rozwoju oraz w spółce MCX Systems.

W latach 2016-2017 związany z Bankiem BPS S.A. na stanowisku Wicedyrektora Departamentu Informatyki.

Od września 2018 r. do kwietnia 2019 r. pracował w Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych Sp. z o. o., wcześniej IT BPS Sp. z o.o., odpowiadając za koordynowanie prac zespołów projektowych.

Ukończył Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie, studia podyplomowe w Instytucie Automatyki i Informatyki Stosowanej na Politechnice Warszawskiej oraz studia Audytu wewnętrznego oraz Rozwiązań prawnych dla menedżerów i przedsiębiorców w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również