Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Paweł Komar przewodniczącym Związku Firm Pośrednictwa Finansowego

Walne Zgromadzenie Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF) podjęło decyzję o powołaniu Pawła Komara na przewodniczącego ZFPF.
Kategoria: Awanse
24.01.2020

Paweł Komar to przedstawiciel młodego pokolenia menedżerów, jeden z najmłodszych członków zarządu spółek z GPW, nagrodzony w 2016 tytułem Top Manager branży finansowej w Polsce. Z notowanymi na giełdzie spółkami z branży finansowej jest związany od 2006 roku. Odpowiadał w tym czasie za różne obszary zarządcze i projektowe, budując jednocześnie kilka organizacji od zera.

Odpowiedzialny był głównie za strategię, rozwój przedsiębiorstw i obszary sprzedaży. Zasiadał w radach nadzorczych spółek z branży ubezpieczeń, towarzystwach funduszy inwestycyjnych, związany także z funduszami typu Venture Capital czy Private Equity.

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na wydziale Zarządzania i Finansów oraz Master of Business Administration, Executive Studies
na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Z firmą Notus Finanse związany jest od listopada 2018 roku.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również