Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Paweł Spławski w zarządzie Open Finance

26 maja 2017 r. Rada Nadzorcza Open Finance SA podjęła decyzję o powołaniu z dniem 1 czerwca 2017 roku Pawła Spławskiego na trzyletnią kadencję na stanowisko Członka Zarządu.
Kategoria: Awanse
01.06.2017

Pan Paweł Spławski posiada ponad szesnastoletnie doświadczenie w sektorze bankowym w Polsce. Swoją karierę zawodową rozpoczął w dziale Audytu i Doradztwa w PwC, co umożliwiło mu zdobycie szerokiej wiedzy w zakresie finansów i rachunkowości. Następnie w Grupie Getin Noble Bank oraz Allianz pracował w obszarze kontrolingu finansowego. Doświadczenia zdobyte w tych organizacjach pozwoliły mu na zbudowanie nowoczesnego Pionu Finansów w Banku Pocztowym i dołączenie do Zarządu Banku w maju 2014 roku. Od października 2016 roku do maja roku 2017 pełnił funkcję dyrektora w Deloitte Advisory.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz członkiem ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również