Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Paweł Żelnio Junior Valuerem w Jones Lang LaSalle

Paweł Żelnio został zatrudniony w dziale wycen w firmie Jones Lang LaSalle na stanowisku młodszego rzeczoznawcy (Junior Valuer). Paweł będzie odpowiedzialny za przygotowywanie raportów z wycen nieruchomości.
Kategoria: Awanse
28.01.2011

Paweł Żelnio został zatrudniony w dziale wycen w firmie Jones Lang LaSalle na stanowisku młodszego rzeczoznawcy (Junior Valuer). Paweł będzie odpowiedzialny za przygotowywanie raportów z wycen nieruchomości, jak również za inne czynności, których wykonanie jest niezbędne w procesie wyceny. Paweł dołączył do Jones Lang LaSalle po rocznym stażu w Dziale Wynajmu Powierzchni Magazynowych w firmie King Sturge. Paweł ukończył studia magisterskie na kierunku finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na kierunku Gospodarka Przestrzenna w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończył również studia podyplomowe z wyceny nieruchomości. W czasie studiów Paweł był członkiem zarządu Studenckiego Koła Naukowego Inwestycji i Nieruchomości działającym przy Szkole Głównej Handlowej.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również