Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Piotr Chudzik partnerem zarządzającym w Trigon Domu Maklerskim

8 lipca br. do zespołu bankowości inwestycyjnej w Trigon Domu Maklerskim dołączył Piotr Chudzik, który objął stanowisko partnera zarządzającego. Będzie odpowiedzialny za rozwój usług bankowości inwestycyjnej.
Kategoria: Awanse
15.07.2013
Piotr Chudzik jest jednym z najbardziej doświadczonych bankierów inwestycyjnych na polskim rynku. Posiada blisko 25-letnie doświadczenie w bankowości inwestycyjnej i finansach korporacji, które zdobył zarówno w Polsce, jak i Europie Centralnej oraz w Kanadzie. Od 1991 roku nadzorował działalność globalnych banków inwestycyjnych, takich jak Nomura International, Deutsche Bank, Bankers Trust, NatWest Bank, Hambros Bank w Polsce i Europie Centralnej.

W Polsce realizował transakcje finansowania i pozyskiwania finansowania o wartości ponad 10 mld PLN oraz transakcje kapitałowe, w tym oferty publiczne, fuzje i przejęcia o wartości ponad 50 mld zł, m.in. przejęcie banku BZ WBK i BZ WBK Asset Management przez Banco Santander oraz sprzedaż Polkomtel przez polskich akcjonariuszy i Vodafone za kwotę 18,1mld zł. W Trigon Domu Maklerskim Piotr Chudzik będzie współpracował z Andrzejem Sykulskim i jego zespołem do spraw bankowości inwestycyjnej, który w ostatnim czasie organizował i koordynował transakcję refinansowania zadłużenia spółki Polkomtel o wartości blisko 8 mld zł.

Opracowanie na podstawie informacji Trigon Domu Maklerskiego.

Zobacz również