Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Piotr Maj członkiem zarządu Millennium Leasing

Zgromadzenie Wspólników Millennium Leasing, 31 maja 2019 roku, powołało Piotra Maja na stanowisko Członka Zarządu Spółki.
Kategoria: Awanse
07.06.2019

Piotr Maj jest absolwentem Politechniki Lubelskiej. Posiada także dyplomy Uniwersytetu Warszawskiego i Dublin Business School.

Pracę w Banku Millennium rozpoczął w 2009 roku. Przez ostatnie 4 lata kierował Zespołem Zarządzania Projektami w Departamencie Procesów Banku Millennium i uczestniczył w wielu kluczowych przedsięwzięciach, związanych z optymalizacją procesów, usprawnianiem obszarów oraz rozwojem sprzedaży produktów bankowych. Jest certyfikowanym Six Sigma Black belt’em, jako jeden z pierwszych w Polsce uzyskał certyfikat i stopień zawodowy Senior Managera ds. Zarządzania Procesami i Jakością nadawany przez Związek Banków Polskich. W ostatnich miesiącach aktywnie wspierał projekty skupione wokół produktów leasingowych.

- Gratuluję Piotrowi Majowi nominacji do Zarządu Millennium Leasing. Wiedza i doświadczenie Piotra, zdobyte w projektach realizowanych przez Bank Millennium, są kluczowym uzupełnieniem kompetencji, które mamy w Millennium Leasing. Jego znajomość procesów, a także wykorzystywanych technologii będzie wspierać identyfikowanie i wykorzystywanie synergii między Spółką a Bankiem. Kierunek na integrację Millennium Leasing z Bankiem to najbardziej efektywna strategia w czasach, kiedy coraz bardziej liczy się jakość doświadczenia klienta oraz cyfryzacja we wszystkich obszarach naszej działalności - powiedział Marcin Balicki, Prezes Zarządu Millennium Leasing.

– Nominacja na stanowisko Członka Zarządu Millennium Leasing jest dla mnie wyrazem zaufania Grupy Millennium, za które dziękuję. Cieszę się, że będę mógł wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie projektowe i managerskie prowadząc projekty optymalizacyjne oraz rozwojowe w nowej organizacji. Jestem przekonany, że wraz z nowym zespołem dostarczymy klientom najwyższej jakości usługi i rozwiązania, a ich satysfakcja będzie dla nas wynagrodzeniem za wzmożoną pracę – skomentował Piotr Maj.

Zarząd Millennium Leasing będzie wykonywał obowiązki w poszerzonym, czteroosobowym składzie, w którym pozostają w swoich funkcjach Marcin Balicki, Agnieszka Kozakiewicz-Pietrzak oraz Edward Marek Łazarz.

Źródło: Bank Millennium

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również