Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Piotr Staniszewski partnerem w kancelarii Dentons

Piotr Staniszewski jest związany z kancelarią prawniczą Dentons od 6 lat. Został partnerem w Zespole Prawa Nieruchomości.
Kategoria: Awanse
29.03.2018

26 marca 2018 roku, kancelaria prawnicza Dentons ogłosiła tegoroczne awanse swoich pracowników. Na stanowisko partnera w Zespole Prawa Nieruchomości powołano Piotra Staniszewskiego. 

Piotr Staniszewski jest związany z kancelarią od 6 lat. Reprezentuje inwestorów w zakresie realizacji budowy nowych centrów handlowych, budynków biurowych, mieszkaniowych oraz magazynów lub przebudowy już istniejących. Doradza zarówno w kwestiach dokumentacji budowlanej oraz pozwoleń, jak i w negocjowaniu i egzekwowaniu umów budowlanych.

Ponadto, często jest zaangażowany w transakcje inwestycyjne oraz wynajem obiektów biurowych, przemysłowych i centrów handlowych.

Ostatnio doradzał m.in. Cromwell Property Group przy sprzedaży biurowca Warsaw Corporate Center, a także Cambridge Innovation Center przy wynajmie blisko 14,000 m kw. powierzchni biurowej w Varso 2.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również