Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Radca prawny Maciej Czajkowski w zarządzie MediaMarktSaturn Polska

Do zespołu MediaMarktSaturn Polska dołączył z początkiem roku Maciej Czajkowski, który objął funkcję dyrektora działu prawnego, Compliance i ochrony danych osobowych.
Kategoria: Awanse
08.02.2023

Maciej Czajkowski jest radcą prawnym, posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa korporacyjnego, handlowego i cywilnego. Specjalizuje się w obszarze relacji między producentami a dystrybutorami, organizacji i funkcjonowania sieci handlowych, e-commerce, praw konsumentów oraz zapewnienia zgodności funkcjonowania przedsiębiorstw z przepisami prawa. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelarii prawnej, a od 2008 roku związany był z grupą Eurocash, gdzie od 2016 roku pełnił funkcję dyrektora działu prawnego.

Cieszę się, że mogę swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystać we współpracy z europejskim liderem na rynku elektroniki użytkowej, który rozwija biznes w sposób zrównoważony, w oparciu o wysokie standardy prawne i etyczne – mówi Maciej Czajkowski, Dyrektor Działu Prawnego, Compliance i Ochrony Danych Osobowych.

Maciej Czajkowski ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Posiada także certyfikat Top Management Leveraging Leadership Program z Católica Lisbon School of Business and Economics.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również