Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Robert Bednarski na czele Onetu

Od marca 2006 roku jest wiceprezesem zarządu odpowiadając ostatnio za departament portalu i społeczności, marketing i badania, PR, administrację, finanse, commerce, dział prawny oraz relacje korporacyjne.
Kategoria: Awanse
22.12.2011

Robert Bednarski zostanie nowym prezesem Onetu. Urodził się w 1973 roku, dotąd pełnił funkcję wiceprezesa Onetu. Jest doktorem nauk ekonomicznych. W latach 1997-2001 prowadził szkolenia dla kadry zarządzającej w zakresie rachunkowości grup kapitałowych. Przed rozpoczęciem pracy w Onecie pracował przez pięć lat w dziale finansów grupy kapitałowej Can Pack. W Onecie pracuje od 1999 roku, początkowo jako dyrektor finansowy, od grudnia 2001 roku do lutego 2006 pełnił funkcję członka zarządu. Od marca 2006 roku jest wiceprezesem zarządu odpowiadając ostatnio za departament portalu i społeczności, marketing i badania, PR, administrację, finanse, commerce, dział prawny oraz relacje korporacyjne.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również