Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Robert Sztemberg dyrektorem ds. rozwoju biznesu na rynkach kapitałowych JLL

Robert Sztemberg będzie odpowiedzialny za wzmacnianie relacji i rozwój biznesu JLL w zakresie całego rynku nieruchomości komercyjnych.
Kategoria: Awanse
03.10.2018

Robert Sztemberg będzie bezpośrednio współpracował z Agatą Sekułą, Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych Nieruchomości Handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Tomaszem Puchem, Dyrektorem Działu Rynków Kapitałowych Nieruchomości Biurowych i Magazynowych.

„Bardzo cieszymy się, że po czteroletniej przerwie Robert ponownie dołącza do zespołu JLL. Jego bogate doświadczenie zdobyte zarówno w sektorze nieruchomości, jak i branży finansowej wzmocni JLL na pozycji lidera na rynku inwestycyjnym w Polsce. To także świetna wiadomość dla dotychczasowych i potencjalnych klientów naszej firmy, którzy poszukują różnorodnych opcji optymalizacji swojego biznesu, a dla których wiedza Roberta będzie w tym zakresie nieocenionym wsparciem”, komentuje Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce.

Robert Sztemberg od stycznia 2015 roku kierował pracami warszawskiego biura Berlin Hyp – niemieckiego banku inwestującego na rynku nieruchomości – oraz był tam odpowiedzialny za procesy finansowania projektów na polskim i czeskim rynku nieruchomości komercyjnych. Wcześniej stał na czele zespołu Doradztwa Finansowego w JLL, odpowiedzialnego za działania na rynku instrumentów dłużnych, a także reprezentacji i doradztwie świadczonym na rzecz podmiotów bankowych.

„Sytuacja na rynku nieruchomości komercyjnych w regionie CEE, a szczególnie w Polsce, jest niezwykle dynamiczna. Tempo rozwoju sektora, coraz większe zainteresowanie ze strony międzynarodowych inwestorów oraz bardzo duże zróżnicowanie rynku wróży kolejne obiecujące miesiące i lata. Tym bardziej cieszę się, że wracam do JLL, lidera wśród agencji doradczych w branży nieruchomości, i będę miał swój wkład w rozwój biznesu firmy”, komentuje Robert Sztemberg, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu JLL na Rynkach Kapitałowych.

Robert Sztemberg posiada 20-letnie doświadczenie w transakcjach inwestycyjnych w sektorze nieruchomości oraz w obszarze rynków finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec, regionu Europy Środkowo – Wschodniej i Rosji. W trakcie swojej kariery zawodowej był związany również z ECE Polska i HSH Nordbank AG. Jest absolwentem zarządzania (Business Administration) na Politechnice w Konstancji.

Dział Rynków Kapitałowych JLL specjalizuje się w doradztwie w zakresie sprzedaży i zakupów nieruchomości komercyjnych, od dużych centrów biurowych i handlowych po portfele obiektów magazynowych i hotele.

Źródło: informacja prasowa.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również