Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Sławomir Stanowski nowym prezesem w Plasma System

Z początkiem listopada Sławomir Stanowski FCCA zasiadł w fotelu prezesa spółki Plasma System, notowanej na rynku New Connect.
Kategoria: Awanse
13.12.2016

Plasma System jest innowacyjną spółką technologiczną specjalizującą się w inżynierii warstwy wierzchniej, która pozwala zabezpieczyć podzespoły maszyn i wydłużyć ich trwałość i bezawaryjność.

Sławomir Stanowski, FCCA, wcześniej pracował jako wiceprezes w Fabryce Kotłów Sefako (2014-2016), wiceprezes firmy FS Holding (2011-2014), biegły rewident i manager ds. audytu w Biurze Biegłych Rewidentów Adac w Krakowie (2007-2011), a także dyrektor ekonomiczny i prokurent firmy Siemens VAI Metals Technologies.

Jest członkiem ACCA od 2009 roku. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (kierunek: Finanse i Bankowość) oraz programu Warsaw Executive MBA prowadzonego wspólnie przez SGH i University of Minnesota, posiada ponadto uprawnienia biegłego rewidenta i jest certyfikowanym Project Managerem PRINCE2 Foundation.

Na podst. www.accapolska.pl

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również