Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Sylwester Grzebinoga w zarządzie Alior Banku

6 lipca br. Rada Nadzorcza Alior Banku powołała Pana Sylwestra Grzebinogę do Zarządu Alior Banku na wspólną trzyletnią kadencję, która rozpoczęła się 29 czerwca 2017 roku, i powierzyła mu stanowisko wiceprezesa Zarządu z dniem 1 sierpnia br. Nowy członek Zarządu będzie miał wiodącą rolę w zakresie funkcji prawnej, bezpieczeństwa oraz zgodności regulacji banku z obowiązującym prawem.
Kategoria: Awanse
10.07.2017

Sylwester Grzebinoga jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego i aplikacji sądowej przy Sądzie Apelacyjnym w Krakowie.

Przed powołaniem w skład zarządu Alior Bank SA zajmował stanowisko Dyrektora Wykonawczego w PKN ORLEN S.A. Posiada długoletnie doświadczenie w rozstrzyganiu sporów gospodarczych w sądach. W latach 1999–2008 sprawował urząd Sędziego Sądu Rejonowego w Krakowie, w latach 2006–2008 oddelegowany do orzekania w Wydziale Cywilnym Odwoławczym Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie. W okresie sprawowania urzędu sędziego specjalizował się w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego. Posiada również uprawnienia notarialne. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również