Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Tomasz Bartoszek dyrektorem w zespole doradztwa podatkowego w JP Weber

Tomasz Bartoszek dołączył do warszawskiego biura JP Weber, gdzie jako Tax Director będzie odpowiedzialny za rozwój i funkcjonowanie Działu Doradztwa Podatkowego w JP Weber.   
Kategoria: Awanse
18.03.2019

Tomasz Bartoszek posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym, które zdobywał w jednej z firmWielkiej Czwórki, gdzie zajmował się obsługą podatkową transakcji prowadzonych przez klientów korporacyjnych oraz fundusze Private Equity. Był także odpowiedzialny za koordynację oraz realizację procesów due diligence, zarówno po stronie kupującego jak i sprzedającego, oraz zapewniał kompleksowe wsparcie transakcyjne, które obejmowało w szczególności strukturyzację międzynarodowych transakcji kupna i sprzedaży spółek oraz współtworzenie umów inwestycyjnych. Brał udział w licznych transgranicznych projektach restrukturyzacyjnych, a także tworzył strategie podatkowe dla przedsiębiorstw. Tomasz posiada również szerokie doświadczenie w doradztwie na rzecz podmiotów działających w Polsce w zakresie bieżących aspektów podatkowych. 

Jest mi niezmiernie miło, że mogę dołączyć do zespołu JP Weber i przyczynić się do dalszego rozwoju firmy, służąc swoją wiedzą oraz zaangażowaniem. Postaram się także wspierać wszelkie przedsięwzięcia oraz rozwijać dział podatkowy, tak abyśmy mogli jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów – mówi Tomasz Bartoszek. 

W JP Weber Tomasz będzie odpowiedzialny za rozwój zespołu oraz zarządzanie Działem Doradztwa Podatkowego. Będzie przy tym ściśle współpracować m.in. z zespołem Usług Doradztwa Transakcyjnego oraz Fuzji i Przejęć, rozwijając a także realizując interdyscyplinarne usługi i projekty.  

Cieszymy się, że do naszego grona dołączył Tomasz Bartoszek. Jego kompetencje oraz wszechstronne doświadczenie  w zakresie podatków, są godne uznania. Jesteśmy przekonani, że Tomasz wniesie dużą wartość do naszych obecnych, jak i przyszłych projektów – dodaje Grzegorz Piechowiak, Partner Zarządzający JP Weber.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również