Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Tomasz Górski w zarządzie Idea Banku

Tomasz Górski był wcześniej szefem obszaru SME w mBanku. W Idea Banku będzie odpowiadał za innowacje, nowe produkty oraz marketing. 
Kategoria: Awanse
06.02.2018

Tomasz Górski jest związany z sektorem bankowym od 18 lat. Specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla klientów z segmentu SME (małe i średnie firmy) oraz budowaniu strategii rozwoju tego obszaru dla krajowych i międzynarodowych instytucji finansowych. Poprzednio zarządzał bankowością SME w mBanku - nadzorował obsługę 500 tys. klientów i generował ponad 600 mln zł przychodów rocznie. Wśród swoich największych sukcesów wymienia istotne zwiększenie udziałów mBanku w finansowaniu bieżącym firm, przy zachowaniu wysokiej jakości portfela kredytowego. Tomasz Górski odpowiadał także za rekordowy wzrost liczby nowych klientów oraz zwiększenie średniego osadu na rachunkach firmowych o ponad 50%. 

Tomasz Górski jako menager w The Boston Consulting Group nadzorował ponad 50 projektów w 9 krajach, wspierając polskie i zagraniczne instytucje finansowanie w tworzeniu strategii dla segmentu SME. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył studia MBA w London Business School oraz Columbia Business School New York. W 2017 roku Tomasz Górski otrzymał tytuł Innovator of The Year nadany przez prestiżową organizację Stevie International Business Awards. 

Nowy członek zarządu Idea Banku jest fanem nowych technologii, aktywnie poszukuje możliwości zastosowania ich w bankowości. Inspirował rozwój wielu innowacyjnych rozwiązań dla małych i średnich firm, takich jak: mKsięgowość, mPower Business Starter, mTrasfer Mobilny czy Platforma FX. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również