Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Tomasz Strama Wiceprezesem Zarządu GetBack

14 czerwca 2019 r. Rada Nadzorcza powołała Tomasza Stramę na Wiceprezesa Zarządu GetBack. Na obecnym stanowisku będzie odpowiedzialny za wdrożenie nowej strategii w obszarze windykacji.
Kategoria: Awanse
18.06.2019

W związku ze stojącymi przed Spółką zadaniami Rada Nadzorcza podjęła decyzję o przeprowadzeniu zmian w składzie Zarządu Spółki.

"Pan Tomasz Strama to bardzo doświadczony manager rynku windykacyjnego w Europie, który dołączył do zespołu GetBack kilka miesięcy temu. W swojej prawie 20-letniej karierze zawodowej tworzył i kierował większością procesów wchodzących w skład zarządzania wierzytelnościami nieregularnymi. Jesteśmy przekonani, że powołanie Tomasza Stramy do Zarządu GetBack istotnie wzmocni Spółkę i dodatkowo wesprze działania Marcina Tokarka w obszarze operacji, które mają na celu realizację zatwierdzonego układu. Nowy Wiceprezes będzie odpowiedzialny za obszar windykacji oraz wdrożenie nowej strategii Spółki" – powiedział Radosław Barczyński, Przewodniczący Rady Nadzorczej.

"Wspólnie z Radą Nadzorczą uznaliśmy, że wdrożenie nowej strategii Spółki jest krytycznie istotne dla realizacji zatwierdzonego układu. Nasze ambicje są jednak większe – chcemy, aby w obszarze usługowego zarządzania wierzytelnościami GetBack był jedną z najlepszych firm w Polsce. Cieszę się z możliwości wykorzystania moich doświadczeń i wiedzy w realizacji tak ambitnego celu" – powiedział Tomasz Strama, nowo powołany Wiceprezes Zarządu GetBack.

W rezultacie przeprowadzonych zmian w skład Zarządu Spółki wchodzą: Przemysław Dąbrowski, Magdalena Nawłoka, Tomasz Strama, Paulina Pietkiewicz oraz Marcin Tokarek.

Źródło: Getbacksa.pl 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również