Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Tracy Heck na stanowisku dyrektora finansowego w Serinus Energy

Po 35 latach pracy w branży, dotychczasowy dyrektor finansowy (CFO) Serinus Energy – Paul Rose zdecydował się przejść na emeryturę. Od stycznia 2014 jego obowiązki przejmie Tracy Heck.
Kategoria: Awanse
17.12.2013
Paul Rose w Serinus Energy spędził ostatnie siedem lat swojej kariery w Serinus Energy i osobiście rekrutował do Spółki nową dyrektor finansową – Tracy Heck ok. 1,5 roku temu.

– Czas spędzony w Serinus był najbardziej satysfakcjonującym zawodowo okresem w moim życiu. Odchodzę we wspaniałym dla Spółki momencie - produkujemy ok. 5000 BOE, a portfel aktywów obejmuje pola na całym świecie. Miałem wielką przyjemność pracować z grupą specjalistów, niezwykle oddanych swojej pracy. Zostawiam Serinus w dobrych rękach i życzę Tracy powodzenia! – powiedział Paul Rose.

Tracy Heck obejmie stanowisko dyrektor finansowej Spółki z dniem 1 stycznia 2014. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży oil & gas. Karierę rozpoczęła w KPMG w Wielkiej Brytanii, a kontynuowała ją w Kanadzie, gdzie m.in. pełniła funkcję Partnera Stowarzyszonego w dziale audytu KPMG w Calgary. W latach 2005-2012 związana była z rynkiem oil & gas jako Kontroler. Od czerwca 2012 zajmuje się finansami w Serinus Energy.

Zobacz również