Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Włodzimierz Stasiak członkiem zarządu spółki ds. finansowych w Grupie PHN

Kategoria: Awanse
26.03.2012

Rada nadzorcza spółki Grupa PHN podjęła decyzję o powołaniu Włodzimierza Stasiaka na stanowisko członka zarządu spółki ds. finansowych. Dotychczas Stasiak pełnił w firmie funkcję dyrektora ds. finansowych.


Włodzimierz Stasiak dołączył do Wojciecha Papieraka, Pawła Laskowskiego-Fabisiewicza, Sławomira Frąckowiaka oraz Rafała Krzemienia jako członek zarządu Grupy Polski Holding Nieruchomości. Spółka w połowie bieżącego roku planuje debiut na parkiecie warszawskiej giełdy. Włodzimierz Stasiak będzie odpowiedzialny za nadzorowanie kwestii finansowych w procesie przygotowania do debiutu giełdowego.


Włodzimierz Stasiak posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze finansowym. Do marca 2011 roku pełnił funkcję członka i wiceprezesa zarządu spółki Arcus. W latach 2008-2010 pracował na stanowisku dyrektora Biura Rachunkowości Korporacyjnej i głównego księgowego w Polskim Koncernie Naftowym ORLEN. W latach 2003-2008 pełnił funkcję eksperta, zastępcy dyrektora Departamentu Finansów, głównego księgowego i dyrektora Departamentu Finansów w DZ BANK Polska. Wcześniej przez dwa lata był dyrektorem finansowym OneCard (obecnie Premium Club). W latach 1998-2001 pracował jako specjalista ds. finansów - dyrektor ds. kontrolingu w Sektorze Bankowości Detalicznej Banku Handlowego w Warszawie.


Jest absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz biegłym rewidentem.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również