Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Wojciech Rabiej szefem pionu finansowego i głównym aktuariuszem w Gothaer TU

Rada Nadzorcza Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń z dniem 1 lipca 2013 roku powoła Wojciecha Rabieja na stanowisko Członka Zarządu. Będzie kierował obszarem finansów spółki, przejmując obowiązki od Wolfganga Bacha.
Kategoria: Awanse
11.06.2013
Wojciech Rabiej jest managerem z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynkach finansowych. Karierę zawodową rozpoczął w Arthur Andersen, gdzie brał udział w projektach doradczych i audytowych dla czołowych towarzystw ubezpieczeniowych, banków, powszechnych towarzystw emerytalnych oraz instytucji państwowych. Był członkiem zarządu Link4 TU odpowiedzialnym za finanse oraz liderem projektu i prezesem porównywarki ubezpieczeniowej rankomat.pl. Ostatnio zajmował stanowisko Członka Zarządu w Nordea Powszechne Towarzystwo Emerytalne.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych w University of Manchester.

Wojciech Rabiej przejmie obowiązki Wolfganga Bacha, który zasiadał w Zarządzie Gothaer TU od lutego 2011 roku, gdy zakończono proces przejęcia polskiej spółki. Pan Bach jest związany z Grupą Gothaer od 1984 roku – był członkiem zarządów w, m.in., spółce reasekuracyjnej, austriackiej spółce zależnej oraz niemieckiej spółce udzielającej gwarancji samochodowych z siedzibą we Fryburgu. W trakcie dwuipółletniego pobytu w Warszawie Pan Bach pełnił kluczową rolę w integracji towarzystwa z systemem finansowym grupy oraz w budowaniu profesjonalnych struktur w obszarach finansów, księgowości i aktuariatu.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również