Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Zbigniew Kudaś w zarządzie Kredyt Banku

Rada Nadzorcza powołała dziś na stanowisko wiceprezesa Zarządu Kredyt Banku pana Zbigniewa Kudasia. Bank kontynuuje proces zmian, którego celem jest wzmocnienie pozycji rynkowej.
Kategoria: Awanse
10.05.2010

Rada Nadzorcza powołała dziś na stanowisko wiceprezesa Zarządu Kredyt Banku Zbigniewa Kudasia. Bank kontynuuje proces zmian, którego celem jest wzmocnienie pozycji rynkowej.


Na dzisiejszym posiedzeniu Rada Nadzorcza zdecydowała o powołaniu Zbigniewa Kudasia na stanowisko wiceprezesa zarządu banku z dn. 26 kwietnia 2010 roku. Zbigniew Kudaś będzie odpowiedzialny jako Chief Operating Officer (COO) m.in. za nadzór, zarządzanie i koordynację działań w obszarach rozwoju produktów, operacji bankowych i pionu IT.


Pan Zbigniew Kudaś w latach 1998-2004 pełnił funkcję wiceprezesa zarządu GE Banku Mieszkaniowego, gdzie zarządzał pionem sprzedaży i marketingu, a od 2004 do 2009 roku jako członek zarządu Banku Millennium odpowiadał za piony bankowości hipotecznej i consumer finance, a także nadzorował departamenty prawny i centralnych zakupów.


Zbigniew Kudaś jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Międzynarodowej Współpracy Gospodarczej na SGH.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również