Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Ziya Pariltili dołączył do zarządu MediaMarktSaturn Polska

Z początkiem lutego do zarządu MediaMarktSaturn Polska został powołany Ziya Pariltili, dotychczasowy Vice President ds. Operacyjnych.
Kategoria: Awanse
20.02.2023

W funkcji członka zarządu i dyrektora handlowego (Managing Director Commercial) Ziya Pariltili objął w polskiej organizacji zarządzanie obszarami: zakup, category management, demand planning oraz polityka cenowa i asortymentowa.

Ziya Pariltili dołączył do Grupy MediaMarktSaturn w 2017 roku i odegrał kluczową rolę w tworzeniu strategii rozwoju omnichannel MediaMarkt w wielu krajach, w tym również w Polsce. Pełniąc funkcję dyrektora ds. transformacji, a następnie jako Vice President do spraw operacyjnych, opracował i z sukcesem wdrażał strategiczne programy operacyjne, które wspierają proces transformacji marki w kilku krajach.

Ziya Pariltili ukończył studia ekonomiczne (B.A. Economics) na Uniwersytecie Bilkent i inżynierii finansowej (Msc. Financial Engineering) na Uniwersytecie Bosforskim w Turcji. Swoje doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym oraz w konsultingu i zarządzaniu strategicznym, przed rozpoczęciem kariery zawodowej w MediaMarktSaturn Retail Group, zdobywał m.in. w Turk Telekom, Strategy& (wcześniej Booz&Company) czy PDF Corporate Finance.

W skład Zarządu MediaMarktSaturn Polska wchodzą: Andrzej Jackiewicz – Prezes Zarządu (CEO), Ziya Pariltili – Członek Zarządu/Dyrektor Handlowy (CCO) oraz Marcin Walendowski – Członek Zarządu/Dyrektor Zarządzający ds. Finansów (CFO).

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również