Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Zmiany w zarządzie Ekspandera

Bartosz Kwieciński objął funkcję Prezesa Zarządu Expander Advisors Sp. z o.o. Do zarządu Expander Advisors od 1 marca b.r. zgodnie z planami dołączy również Bernadeta Jadowska jako osoba odpowiedzialna za sprzedaż.
Kategoria: Awanse
02.02.2023
unsplash.com

Bartosz Kwieciński z dniem 1 lutego 2023 roku objął funkcję Prezesa Zarządu Expander Advisors Sp. z o.o., zastępując na tym stanowisku Adriana Jarosza, który będzie kontynuował swoją karierę zawodową poza Grupą Allianz. Do zarządu Expander Advisors od 1 marca b.r. zgodnie z planami dołączy również Bernadeta Jadowska jako osoba odpowiedzialna za sprzedaż. Arkadiusz Piotrowicz funkcję Członka Zarządu tej spółki będzie sprawował jeszcze do końca lutego, następnie skupi się na wsparciu obszaru sprzedaży w Allianz Polska.

Bartosz Kwieciński dołączył do Expandera w 2016 roku jako pomysłodawca i dyrektor zarządzający departamentem nieruchomości, następnie odpowiedzialny był za sprzedaż w sieciach stacjonarnych, Contact Center oraz projekt aplikacji MyExpander, wspierającej digitalizację usług.

Bernadeta Jadowska jest związana z Expanderem od 2013 roku, najpierw jako Dyrektor Rozwoju Sieci Direct Plus, a następnie Dyrektor Sprzedaży Sieci Mobilnej. Doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu struktur sprzedaży zdobywała na stanowiskach dyrektorskich w Santander Consumer Banku S.A., Grupie Creditfield oraz Money Expert S.A.

– Wraz z całym zespołem Allianz Polska serdecznie gratulujemy Bartoszowi Kwiecińskiemu i Bernadecie Jadowskiej nominacji i życzymy im wielu sukcesów. Dziękujemy też Adrianowi Jaroszowi za jego wkład w rozwój Expandera w ciągu ostatnich lat – mówi Matthias Baltin, Członek Rady Nadzorczej Expander Advisors Sp. z. o.o. oraz Prezes Allianz Polska.

Źródło: informacja prasowa  

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również