Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Allegro otworzyło nowe centrum logistyczne. Do 2022 roku zatrudni w nim 1200 pracowników

Allegro, czyli ulubiony serwis zakupowy konsumentów w Polsce, planuje uruchomić nową usługę logistyczną. Pozwoli ona sprzedawcom, którzy prowadzą biznes na Allegro na przechowywanie, pakowanie i wysyłanie swoich produktów poprzez nowoczesne centrum logistyczne A2 Warsaw Park (tzw. fulfillment). Dzięki nowej usłudze klienci dostaną swoje przesyłki jeszcze szybciej, nawet już następnego dnia.
Kategoria: Wiadomości
09.07.2021
Fot. Pexels

Umowa pomiędzy firmą Panattoni a Allegro obejmuje wynajem magazynu o powierzchni 36 500 m2, z czego 35 100 m2 zostanie przeznaczone na obsługę zamówień, a niemal 2 800 m2 zajmą biura i przestrzeń wypoczynkowa dla pracowników. W nowym centrum logistycznym Allegro do końca 2022 roku zatrudnienie znajdzie 1200 osób. Nowa inwestycja Allegro to przede wszystkim miejsce pracy przyjazne dla pracowników. Nowoczesny wystrój, przestronne i wygodne pomieszczenia socjalne oraz specjalnie wydzielone strefy relaksu wyróżniają to centrum spośród innych. Cały magazyn zaprojektowany został tak, aby każdy pracownik czuł się w nim bezpiecznie i komfortowo.

Stanowiska pracy wyposażono w nowoczesny sprzęt i najnowsze technologie – na przykład innowacyjne maszyny pakujące czy wygodne dla pracowników „błyskawiczne kartony”, które usprawniają, a co najważniejsze, ułatwiają pracę. Wszystkie wykorzystywane przez nas materiały są bezpieczne dla człowieka i środowiska. Chcemy dać pracownikom najlepsze narzędzia pracy i optymalne procesy – podkreśla Bartłomiej Sobieraj, kierownik operacyjny magazynu.

Oprócz wygodnej i bezpiecznej przestrzeni Allegro oferuje swoim pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie, system premiowy, „posiłki za złotówkę”, bezpłatny transport oraz atrakcyjny pakiet szkoleń. Nieodzownym elementem kultury organizacyjnej Allegro jest rozwój pracowników, dlatego każde stanowisko ma stworzoną ścieżkę kariery i awansu. Firma będzie również systematycznie organizować spotkania motywacyjno-rozwojowe z pracownikami. Jej założeniem jest to, aby każdy miał tu szansę na rozwój i awans.

Nasza filozofia pracy oparta jest na szacunku, współpracy, dialogu. Bardzo ważne jest, żeby pracownicy dzielili się z nami pomysłami i przekazywali informację zwrotną. Aktualnie mamy otwarte rekrutacje na stanowiska kierownicze, specjalistyczne, magazynowe. Wszystkie chętne osoby zapraszamy do zapoznania się z ofertami i do wzięcia udziału w rekrutacji - dodaje Anna Czuba, Talent Acquisition Specialist w Allegro, która zajmuje się rekrutacją pracowników do nowo powstałego magazynu.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również