Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

BNP Paribas zaprasza na Generacja Young Bank Forces

BNP Paribas Bank Polska rozpoczął rekrutację do kolejnej edycji programu stażowego Generacja Young Bank Forces.
Kategoria: Wiadomości
22.05.2013
To program stworzony z myślą o osobach, które planują związać swoją przyszłość zawodową z bankowością, a w szczególności z pracą z klientem firmowym, z obszarem rozwoju produktów bankowych, analiz biznesowych lub z obszarem rozwoju aplikacji bankowych.

Do programu mogą się zgłaszać studenci V roku lub absolwenci z tytułem magistra studiów z zakresu informatyki, bankowości, finansów, ekonomii.
 
- Program stażowy jest elementem strategicznego zarządzania talentami w Grupie BNP Paribas oraz w BNP Paribas Banku. Dedykowany jest dla osób z małym doświadczeniem zawodowym, ale z dużym potencjałem rozwojowym, które pod okiem naszych doświadczonych pracowników będą rozwijać swoje kompetencje i zdobywać cenne doświadczenie - tłumaczy Agnieszka Gołąb-Stanikowska, specjalista ds. rekrutacji i rozwoju zawodowego oraz opiekun programu w BNP Paribas Banku.
 
Udział w programie trwa od 9 do 18 miesięcy i stanowi, w zależności od dokonanego przez kandydata na etapie rekrutacji wyboru, staż w jednym z obszarów: technologie i systemy informatyczne, Rozwój produktów bankowych, analizy biznesowe, sprzedaż w segmencie klienta firmowego MIKRO/SME, sprzedaż w segmencie klienta firmowego CTB. Zakres zadań w trakcie stażu będzie różnił się w zależności od wybranego obszaru. Uczestnicy będą mogli zapoznać się m.in. z aplikacjami bankowymi wspierającymi sprzedaż, z rozwojem produktów bankowych oraz z analizą ich rentowności; będą mogli również rozwijać swojej umiejętności sprzedażowe. W wykonywaniu codziennych zadań stażyści otrzymają wsparcie mentora oraz przełożonego, który na bieżąco będzie dokonywał oceny realizacji celów i postępów w rozwoju uczestnika.
 
Termin nadsyłania aplikacji mija 24 maja 2013, natomiast program rozpocznie się 1 lipca.

Szczegóły dotyczące programu stażowego Young Bank Forces tj. wymagań stawianych kandydatom oraz zakresu obowiązków w poszczególnych obszarach znajdują się na stronie internetowej www.bnpparibas.pl/kariera/program-stazowy-young-bank-forces.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również