Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Bourse Game – bezpłatne warsztaty dla młodych finansistów

Giełda działa jak sejsmograf. Na początku wyczuwa i rejestruje drobne drgania. Dopiero później zaczyna się prawdziwe trzęsienie ziemi.
Kategoria: Wiadomości
28.01.2011

Jeżeli chcesz poznać zasady, jakie rządzą rynkami kapitałowymi, i przeżyć przygodę w świecie finansów, Citi Handlowy zaprasza Cię na warsztaty Bourse Game.


Więcej informacji tutaj.


Warsztaty Bourse Game (Treasury Skills Training) to dwudniowe bezpłatne szkolenie przeznaczone dla studentów, którzy interesują się rynkami kapitałowymi oraz giełdą. Podczas szkolenia studenci mogą pogłębić posiadaną wiedzę oraz dowiedzieć się od doświadczonych pracowników Banku, jak wykorzystać ją w praktyce.


Bourse Game może zmienić bieg Twojej kariery. Czekają na Ciebie wykłady, szkolenia i symulacje związane zagadnieniami rynków finansowych. Podczas tych dwóch dni będziesz miał możliwość nie tylko sprawdzenia swojej wiedzy finansowej w praktyce, lecz także szansę na udział w programach dla studentów, a nawet możesz rozpocząć karierę w Pionie Skarbu Citi Handlowy.


Jeżeli jesteś studentem zainteresowanym tematyką rynków finansowych, posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, nie boisz się podejmować szybkich decyzji, a Twoje myślenie wykracza poza utarte schematy, warsztaty Bourse Game dedykowane są właśnie Tobie.


Więcej informacji o warsztatach znajduje się na stronie Citi Handlowy w zakładce Kariera.Przebieg warsztatów


Na samym początku zajęć uczestnicy zostają podzieleni na grupy, w których pracują podczas wszystkich dwóch dni warsztatów. Dzięki temu symulacje są jak najbardziej zbliżone do faktycznych warunków rynku.


Warsztaty obejmują wykłady, ćwiczenia i gry symulacyjne dotyczące m.in.:

  • mechanizmów, terminologii, instrumentów Foreign Exchange i Money Market,
  • zarządzania ryzykiem i płynnością banku,
  • relacji z Bankiem Centralnym,
  • Spot, Cross, Forward i Swap.

Uczestnicy od samego początku pracują w grupach. Dlatego ważne jest, aby wszyscy uczestnicy byli obecni na każdym ze szkoleń.Dalsze możliwości


Szkolenie to może otworzyć wielu osobom drogę do kariery w Citi Handlowy, w szczególności w Pionie Skarbu. Uczestnicy warsztatów brani są pod uwagę podczas rekrutacji pracowników do tego Pionu oraz do programów dla studentów.Rekrutacja


Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij nam swoje CV na adres: student@citi.com, z dopiskiem Bourse Game w tytule maila. Drugim etapem rekrutacji będzie test z wiedzy o rynku walutowym.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również