Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Capgemini rekrutuje we Wrocławiu

Do końca 2015 roku Capgemini, jedna z największych na świecie firm w obszarze outsourcingu, stworzy około 150 miejsc pracy dla programistów.
Kategoria: Wiadomości
22.11.2013
Capgemini Polska ma zamiar dynamicznie rozwijać swoją wrocławską jednostkę - Software Solutions Center. Wrocławski oddział, wchodzący w skład R&D (Reserach and Development) zajmuje się wrażaniem systemów IT.

Centrum współpracuje ściśle z niemieckimi oddziałami Capgemini. Obecnie wrocławskie Software Solutions Center zatrudnia ponad 500 specjalistów branży IT, którzy zajmują się głównie: 
1. projektowaniem, tworzeniem, testowaniem oraz wdrażaniem indywidualnych rozwiązań IT w oparciu o nowoczesne technologie programistyczne, takie jak Java, czy .NET, platformy bazodanowe (np. Oracle), Business Intelligence oraz technologie mobilne (np. Android, iOS, Windows Phone);
2. projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem nowych rozwiązań programistycznych w ramach środowiska SAP;
3. architekturą złożonych systemów informatycznych – projektowanie rozwiązań klasy enterprise, konsulting; 
4. zarządzaniem projektami informatycznymi w oparciu o metodyki zwinne i klasyczne – stosujemy metodyki stworzone na bazie międzynarodowych standardów (takich jak Scrum, RUP) wzbogacone o nasze doświadczenia; w zarządzaniu projektami opieramy się na standardach, tj. PMBOK (PMI) oraz ITIL;
5. wsparciem funkcjonowania systemów indywidualnych oraz SAP.

Na podst. Capgemini

Zobacz również