Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Capgemini szykuje się do naprawdę wielkiej rekrutacji

Capgemini Polska należąca do Grupy Capgemini, będącej jednym z wiodących dostawców usług informatycznych, konsultingowych i outsourcingowych na świecie, ogłosiła, że w ciągu nadchodzących 12 miesięcy planuje stworzenie ponad 700 nowych miejsc pracy.
Kategoria: Wiadomości
25.02.2015

Poszukiwani są między innymi specjaliści ds. finansów i księgowości, wsparcia klienta oraz informatycy i programiści. W grudniu ubiegłego roku liczba zatrudnionych w Capgemini przekroczyła 6 tys. osób. Tym samym firma potwierdziła swoją pozycję jednego z największych i najszybciej rozwijających się przedstawicieli sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. Polska spółka jest też liczącym się ogniwem w Grupie Capgemini, która odnotowała za rok ubiegły wyższe niż zakładano wyniki finansowe.

Jak wygląda rekrutacja do Capgemini Polska »

Rekrutacja jest wynikiem rozwoju biznesu we wszystkich obszarach działalności prowadzonych w Polsce. Największa rekrutacja prowadzona będzie do zespołu Business Process Outsourcing (BPO) w Krakowie i Katowicach oraz Software Solutions Center we Wrocławiu. W BPO zatrudnienie znajdą  głównie analitycy ds. finansowo-księgowych i obsługi klienta. W tej rekrutacji bardzo ważną rolę odgrywać będzie znajomość języków obcych: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz języków skandynawskich. We wrocławskim centrum Capgemini tradycyjnie poszukiwani będą programiści, jednak nowością jest postawienie mocnego akcentu na rekrutację pracowników ze znajomością angielskiego.

Dowiedz się więcej o odziałach Capgemini Polska
w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Warszawie »

Z kolei zespół Application Services w Warszawie, który realizuje głównie projekty w polskim sektorze energetycznym, bankowości, ubezpieczeniach i sektorze publicznym, rozwijać będzie kompetencje w obszarze zarządzania zasobami przedsiębiorstw, transformacji cyfrowej przedsiębiorstw oraz inteligentnej energetyki. Pracę w zespole Application Services znajdą programiści, konsultanci SAP, a także systemów CRM i BPM.

Oferta Capgemini jest skierowana zarówno do specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, jak i świeżo upieczonych absolwentów kierunków filologicznych, IT czy finansów i księgowości.

Źródło:www.pl.capgemini.com

Zobacz również