Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

CFO European Summit 2010 - Zarejestruj się już dziś

Zarządzanie ryzykiem, nowa funkcja CFO oraz rola kobiet w świecie biznesu - to zagadnienia, które będą poruszane 14 października br. podczas tegorocznej międzynarodowej konferencji "CFO European Summit" organizowanej przez ACCA Poland.
Kategoria: Wiadomości
04.10.2010

To już trzecia edycja tego wydarzenia, a pierwsze dwie udowodniły, że osoby zarządzające finansami poszukują platformy komunikacji służącej do wymiany myśli, poglądów oraz szukania nowych rozwiązań. Tegoroczna konferencja, tak jak pozostałe dwie edycje, będzie miała formę dyskusji panelowych.


Do udziału w panelach dyskusyjnych zaprosiliśmy doświadczonych menedżerów, praktyków biznesu oraz ekonomistów. Gościem honorowym wydarzenia będzie prof. Krzysztof Rybiński. Konferencja skierowana jest do CFO, dyrektorów finansowych, członków zarządu oraz kontrolerów finansowych.


Zobacz oferty pracy na stanowisku dyrektor finansowy »


Patronami medialnymi są: TVN CNBC, Onet.pl. Forbes, Newsweek, Puls Biznesu, Harvard Business Review, Controlling, KarierawFinansach.pl.


Więcej informacji

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również