Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Citi Handlowy i Citi Service Center Poland czeka na studentów

Citi Handlowy, jak i spółki Citi w Polsce, czyli Citi Service Center Poland (CSC Poland), rozpoczęły nabór do tegorocznej edycji Programu Praktyk Letnich.
Kategoria: Wiadomości
13.04.2016

Pierwsza edycja tego typu programów wystartowała prawie 20 lat temu (w 1997 roku). Od tego czasu wiele się zmieniło, ale niezmienie praktyki letnie to dziesięć tygodni inspirującej pracy w różnych obszarach bankowości – od korporacyjnej, przez detaliczną, po zarządzanie ryzykiem czy operacje i technologie. Praktykanci w spółkach mogą wybierać spośród obszarów, takich jak investor services czy przeciwdziałanie praniu pieniędzy. Na popularność programu składają się również szkolenia i projekt wolontariacki – w efekcie od pierwszej edycji wzięło w nim udział kilka tysięcy osób, a w samym 2015 zgłosiła się rekordowa liczba ponad 2300 chętnych.

Formularze aplikacji udostępnione są na wspólnej stronie Citi Handlowy i CSC Poland w zakładce Kariera. Przejdź do strony pracodawcy »

Termin nadsyłania upływa 20 kwietnia. Zasady programu Praktyk Letnich oraz wymaganiach wobec kandydatów są dostępne na stronie www.karierawciti.pl w zakładce Student. W Citi Handlowy i Citi Service Center Poland dla najlepszych praktykantów istnieją możliwości stałej pracy po programie. Dodatkową okazją do spotkania z przedstawicielami Citi Handlowy i CSC Poland są właśnie odbywające się targi pracy. 

Citi Handlowy i Citi Service Center Poland należą do grona najlepszych pracodawców w kraju, co zostało potwierdzone certyfikatem Top Employers Polska 2016.

Więcej o ofercie banku i CSC Poland jako pracodawcy można zobaczyć na bankowym kanale Citi Handlowy na youtube, pod linkiem: www.youtube.pl/citihandlowy w zakładce Kariera w banku.

Dowiedz się więcej o pracodawcy. Przeczytaj o:

Zobacz również