Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Członkowie i studenci ACCA spotkali się w Krakowie

Spotkania z cyklu "ACCA Family Meetings" adresowane są przede wszystkim do członków i studentów ACCA, pracodawców, a także partnerów biznesowych organizacji.
Kategoria: Wiadomości
27.06.2012

Najważniejszą częścią krakowskiego spotkania były warsztaty - Performance Management and Appraisal - dotyczące oceny pracowników w organizacji, które poprowadził charyzmatyczny trener i ekspert z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi oraz umiejętności miękkich – Gary Millns, dyrektor CEE Centers BPP.


Celem warsztatów było zapoznanie uczestników z różnymi aspektami procesu ewaluacji pracowników w organizacji. Warsztaty miały charakter interaktywny, w których wszyscy chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Gary Millns, dyrektor CEE Centers BPP, posiada 20-letnie międzynarodowe doświadczenie w zakresie zarządzania kadrami, szkoleń i rozwoju personelu zdobyte w takich branżach, jak finanse, turystyka i wypoczynek. Jest również wykładowcą ACCA.


Po zakończeniu części oficjalnej krakowskiego spotkania jego uczestnicy mieli okazję poznać się bliżej i wymienić się doświadczeniami. Takie wydarzenia jak "ACCA Family Meeting" to doskonała okazja do podsumowania działań organizacji w Polsce, wymiany doświadczeń zawodowych oraz dzielenia się wiedzą. ACCA stara się, aby członkowie oraz studenci podczas tego typu spotkań mających m.in. na celu integrację środowiska, mieli również możliwość poszerzania swoich horyzontów zawodowych i pozazawodowych oraz spektrum swoich zainteresowań biznesowych.


Kolejne spotkania z serii „ACCA Family Meetings” zaplanowane są jeszcze w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu oraz ponownie w Krakowie.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również