Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Dni Kariery pierwszym krokiem w drodze na szczyt

Kolejna edycja targów pracy, praktyk i staży Dni Kariery w Warszawie odbędzie się 25 marca 2015 roku w Pałacu Kultury i Nauki. Jak co roku wydarzenie organizowane będzie przez studentów zrzeszonych w organizacji AIESEC, dzięki czemu odwiedzający mogą oczekiwać atrakcyjnych ofert, spełniających ich wymagania. O pozytywną oprawę targów dbać będzie partner strategiczny Lidl Polska.
Kategoria: Wiadomości
19.03.2015

Studia to niezwykle ważny etap w planowaniu swojej ścieżki kariery oraz szansa na zdobycie cennego doświadczenia w ramach pracy, praktyk lub staży. Dlatego wybór właściwej oferty, zwłaszcza dla osób wchodzących dopiero na rynek pracy, jest trudnym i ważnym krokiem. Wydarzenia, takie jak Dni Kariery, ułatwiają zapoznanie się z bogatą ofertą firm poszukujących aktualnie pracowników, wymaganiami na dane stanowisko, zasadami i przebiegiem procesów rekrutacyjnych.

Wejście na teren targów jest całkowicie bezpłatne. Jedynym wymaganiem jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej www.dnikariery.pl lub bezpośrednio podczas wydarzenia w sali targowej. Aby sprostać rosnącym wymaganiom gości, organizatorzy regularnie uatrakcyjniają aktywności poza wystawiennicze. Dla osób chcących dopracować swoje CV przygotowany został specjalny punkt, w którym będą mogli skorzystać z porad eksperta ds. HR, natomiast w chill-out zone, czyli w strefie relaksu, odwiedzający będą mogli odpocząć lub wypełnić formularze zgłoszeniowe, przygotowane przez firmy obecne na targach.

Dowiedz się, jakich pytań nie zadawać podczas targów pracy.

Przeczytaj artykuł opracowany razem z czołowymi pracodawcami w Polsce.

Dni Kariery odbywają się nieprzerwanie od 1992 roku, z roku na rok zwiększając swój zasięg oddziaływania o kolejne miasta i uczelnie. Także dzięki temu w nadchodzącej edycji tysiące odwiedzających będzie miało niepowtarzalną szansę nawiązania bezpośredniego kontaktu, w półformalnej atmosferze z przedstawicielami ponad 250 firm z wielu branż (m.in. finansowej, konsultingowej, FMCG, IT). Dodatkową zachętą dla poszukujących interesujących ofert powinien być fakt, iż przełom marca i kwietnia to w przypadku większości firm początek przyjmowania zgłoszeń do programów letnich praktyk i staży.

Szukasz praktyk w firmach doradczych?
Sięgnij po nasze zestawienie: Praktyki letnie i staże w finansach 2015.

Zobacz również