Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Dyrektor Finansowy Roku 2008

Po raz czwarty zostanie wybrany Dyrektor Finansowy Roku. Euler Hermes i Fundacja Polski Instytut Dyrektorów, w ramach ogólnopolskiego konkursu, wyróżnią osobę osiągającą najlepsze wyniki i wyróżniającą się profesjonalizmem oraz etyką.
Kategoria: Wiadomości
06.04.2009

Celem, tego najważniejszego wydarzenia w branży finansistów, jest wybór oraz uhonorowanie osób, które najlepiej zarządzają finansami w przedsiębiorstwach. Szczególnie teraz, w okresie ogólnoświatowej dekoniunktury, promocja i nagradzanie dyrektorów finansowych osiągających najlepsze wyniki jest niezwykle istotne. Od ich kompetencji, w dużym stopniu zależy jak przedsiębiorstwo zostanie przeprowadzone przez ten bardzo trudny czas.


Wyboru Dyrektora Finansowego Roku 2008 zgodnie z regulaminem dokona Kapituła niezależnych ekspertów, m.in. przedstawiciele instytucji finansowych, naukowcy, osoby zaufania publicznego. Laureat zostanie wyłoniony na podstawie nadesłanej ankiety. Zgłoszenie oraz udział w Konkursie są bezpłatne.


Dyrektora Finansowego Roku 2008 poznamy podczas Gali, 6 maja w Warszawie. W tym roku po raz pierwszy zostanie zorganizowany Kongres Dyrektorów Finansowych, który jako branżowe wydarzenie integrujące środowisko profesjonalistów zarządzających finansami przedsiębiorstw, będzie miało na celu m.in. motywowanie do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Podczas prezentacji oraz paneli dyskusyjnych zostaną przedstawione i omówione najważniejsze zagadnienie i kwestie nurtujące finansistów.


W dotychczasowych edycjach Konkursu, Dyrektorami Finansowymi Roku zostali: za rok 2005 - Adam Pieniecki z York International, za rok 2006 - Karen Burgess z TVN S.A. a za rok 2007 - Krzysztof Zoła z Złomrex S.A.


Szczegółowe informacje o Konkursie, w tym Regulamin, skład Kapituł oraz Ankieta zgłoszeniowa są dostępne na stronie www.dyrektorfinansowyroku.pl.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również