Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

E-learning już dostępny dla studentów ACCA i CIMA w Polsce

Do niedawna studenci międzynarodowych kwalifikacji zawodowych ACCA i CIMA w Polsce mieli do dyspozycji tylko tradycyjne metody nauki: szkolenia stacjonarne lub samodzielną naukę z wykorzystaniem podręczników.
Kategoria: Wiadomości
28.03.2011

Od marca 2011 mogą korzystać zaś z nowej formy - e-learningu.


BPP Professional Education, uruchomiła Online Classroom - bogaty pakiet szkoleń e-learningowych, łączący strukturę tradycyjnych szkoleń ACCA/CIMA z elastycznością nauki online. Jest to pierwsza tego typu oferta w Polsce.


Zobacz oferty kursów i szkoleń CIMA »


BPP Online Classroom to szczególnie dobra wiadomość dla osób, które mieszkają daleko od miast, gdzie organizowane są kursy ACCA i CIMA  - Warszawy, Krakowa, Wrocławia. Osoby te chcąc przygotowywać się do egzaminów nie miały dotychczas dużego wyboru metod nauki - zmuszone były do czasochłonnych i kosztownych podróży lub samodzielnej nauki.


- Wielu studentów ACCA i CIMA zamieszkałych w odległych regionach Polski często dopytywało nas o szanse uruchomienia tam szkoleń. Szczególnie poszkodowana była północna część kraju, gdzie nie ma żadnego centrum szkoleniowego ACCA i CIMA - mówi Waldemar Majek, Dyrektor Zarządzający BPP w Polsce. - Osoby te decydując się na samodzielną naukę często wspominały, że najbardziej brakuje im możliwości konsultacji z trenerem.


Zobacz oferty kursów i szkoleń ACCA »


Platforma e-learningowa jest rozwiązaniem tych problemów. Online Classroom obok narzędzi podnoszących efektywność nauki - prezentacji szkoleń online, interaktywnych testów, egzaminów próbnych oraz kompletu podręczników i materiałów szkoleniowych, zawiera narzędzia pozwalające na interakcję z trenerem oraz komunikację z innymi studentami studentami ACCA.  Wsparcie osobistego trenera oraz możliwość kontaktu z kolegami z grupy oraz porównywania swoich postępów bardzo zbliża szkolenia Online Classroom do tradycyjnych szkoleń. Różnica jest jedynie taka, że można studiować nie wychodząc z domu.


- Funkcjonalności, jakie dostępne są w ramach Online Classroom bardzo podnoszą efektywność nauki w porównaniu z samodzielnym przygotowywaniem się do egzaminów. Mieliśmy możliwość przekonać się o tym prowadząc przez ostatni rok pilotażowe szkolenia Online Classroom w Wielkiej Brytanii. Ich efekty przewyższały nasze wstępne szacunki, dlatego cieszymy się, że możemy zaproponować to rozwiązanie polskim studentom ACCA i CIMA - mówi Katarzyna Misiak z BPP.


Dobrą wiadomością jest również to, że nowe szkolenia e-learningowe BPP objęte są programem gwarancyjnym - PassAssurance. Oznacza to, że BPP gwarantuje uczestnikom szkoleń efekt w postaci sukcesu na egzamine ACCA/CIMA, a w przypadku ewentualnej porażki oferuje możliwość powtórki szkolenia Revision.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również