Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Godła Inwestor w Kapitał Ludzki rozdane

Podczas uroczystej Gali, która towarzyszyła Kongresowi Kadry poznaliśmy nowych Laureatów Programu Certyfikacyjnego Inwestor w Kapitał Ludzki organizowanego przez Fundację Obserwatorium Zarządzania.
Kategoria: Wiadomości
05.05.2010

Jak wspomniała w czasie Gali wiceminister Czesława Ostrowska, Program Inwestor w Kapitał Ludzki odpowiada na potrzebę budowania gospodarki opartej na wiedzy oraz mobilizuje pracodawców do jak największej troski o swoich pracowników. Prezes Fundacji Obserwatorium Zarządzania dodał: - Mamy nadzieję, że nasze działania wpisują się w politykę realizowaną przez rząd oraz Ministerstwo i że w przyszłości nasza współpraca będzie się pogłębiać. Pogratulował również tegorocznym Laureatom, którzy mimo niedawnych trudności gospodarczych nie przestali inwestować w rozwój swoich pracowników. Gospodarzem tegorocznej Gali był Robert Stankiewicz z TVN CNBC Biznes.


26 kwietnia 2010r. do grona Laureatów dołączyli:

 • Animex Sp. z o.o.
 • Biuro Studiów i Projektów Gazownictwa GAZOPROJEKT S.A.
 • BMM Sp. z o.o.
 • Decora S.A.
 • Inter Partner Assistance Polska S.A.
 • ista Shared Services Polska Sp. z o.o.
 • Kolanko Sp. z o.o.
 • Kruk S.A.
 • Nordea Bank Polska S.A.
 • Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów
 • Perfect Consulting

 

Godło Inwestor w Kapitał Ludzki wyróżnia Organizacje o polityce kadrowej prowadzonej na najwyższym poziomie. Przyznawane jest ono firmom oraz instytucjom, które dbają o rozwój swoich pracowników oraz tworzą przyjazne miejsca pracy. Laureatów Programu można przede wszystkim określić mianem pożądanych pracodawców, którzy pozyskują najlepszych kandydatów na rynku pracy i pomagają im rozwijać zawodowy potencjał. Co ważne, aż dwóch tegorocznych Laureatów sięgnęło po Godło po raz drugi.


- Nagrodę Inwestor w Kapitał Ludzki otrzymaliśmy po raz drugi z rzędu, co potwierdza, że polityka kadrowa prowadzona w naszej firmie przynosi zamierzony efekt - mówi Barbara Bojarczuk, Dyrektor Personalny i Administracji Decora S.A. - Nasza firma realizuje taką politykę dla blisko 900 pracowników zatrudnionych nie tylko w Wielkopolsce, ale w całej grupie kapitałowej. Otrzymane godło traktujemy jako zaszczyt, ale jako i zobowiązanie do stałego podnoszenia "poprzeczki kadrowej"- dodała Bojarczuk.


Prestiżowe certyfikaty w imieniu Patrona Honorowego wręczyła pani Czesława Ostrowska, wiceminister Pracy i Polityki Społecznej. Wyróżnione podmioty to organizacje, które w wyjątkowy sposób dbają o rozwój swoich pracowników.


Wielu z obecnych Laureatów Programu dostrzega pozytywne zmiany związane przystąpieniem do Programu. Zbigniew Płuciennik, Dyrektor Departamentu Zarządzania Personelem Alior Banku podkreśla, że: - Inwestowanie w kapitał ludzki Alior Banku traktujemy jako inwestycję w każdego z naszych pracowników obejmującą wszystkie elementy naszej współpracy. Zaczyna się to już w momencie rekrutacji. Przykładamy dużą rolę do wyboru właściwych osób. Fakt, że otrzymaliśmy Godło "Inwestor w Kapitał Ludzki" został zauważony przez naszych pracowników, którzy pozytywnie to komentują. Godło jest jednym z elementów pozytywnego obrazu Alior Banku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji. Wielu z naszych pracowników uważa, że są na właściwym miejscu, że nasz bank jest dobrym miejscem pracy.


Dla Laureatów Programu został przygotowany pakiet wsparcia marketingowego pochodzącego od Organizatora oraz Partnerów Programu, w tym również wyróżnianie ofert pracy nagrodzonych podmiotów dzięki współpracy z największymi polskimi portalami rekrutacyjnymi.


Patronami medialnymi Programu Inwestor w Kapitał Ludzki są: Gazeta Wyborcza dodatek Praca, GazetaPraca.pl, Newsweek, Forbes, Personel i Zarządzanie, Warsaw Business Journal, Geoland, oraz HRM Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.


Więcej informacji na www.inwestorwkapitalludzki.pl.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również