Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Insurance Conference - brzmi nudno? Nie daj się zwieść!

​SKN Biznesu zaprasza do udziału w drugiej edycji Insurance Conference, która odbędzie się w dniach 25-27 listopada 2014.
Kategoria: Wiadomości
18.11.2014

 

Pierwsza edycja projektu cieszyła się ogromną popularnością. Niektórzy jeszcze do dziś czerpią korzyści z zawartych wtedy znajomości i pracują w firmach, które miały okazję zweryfikować ich potencjał podczas odbywających się w ramach projektu warsztatów.

 

W tym roku, już za kilka tygodni kolejna edycja Insurance Conference jeszcze bardziej atrakcyjna, głośniejsza i intrygująca, niż w zeszłym roku. Tym razem nie wystarczy już jeden prezes, zamiast tego uczestnicy będą świadkami (jedynego tego typy wydarzenia w Szkole Głównej Handlowej) – STARCIA PREZESÓW. Na 6 kwadransów Aula Główna SGH zamieni się w "ubitą ziemię”, na której twarzą w twarz staną się prezes tegorocznego platynowego partnera – Avivy z prezesem innego giganta ubezpieczeniowego, którego nazwa zostanie ujawniona wkrótce.

 

Dla najambitniejszych – wraz z AVIVĄ po raz drugi zostanie zorganizowany Wielki Test Wiedzy o Ubezpieczeniach, którego sprytnie uwikłane pytania pozwolą głównemu partnerowi projektu wyłowić osoby, którym zostaną zaoferowane staże, praktyki albo zatrudnienie w Avivie. A warto dodać, że nie jest to praca tylko dla zainteresowanych samymi ubezpieczeniami, w grę wchodzą również praca oraz staże w centrum analiz, aktuariatu, marketingu, IT lub sprzedaży!

 

Dodatkowo, w ramach projektu stoczy się debata na temat funkcjonowania polskiego systemu emerytalnego. Na zaproszenie entuzjastycznie odpowiedzieli najwięksi eksperci – pionierzy poszczególnych filarów. Pośród potwierdzonych gości znajdziemy reprezentacje Rządu, świata nauki, mediów, zagranicznej kadry menedżerskiej. Kto wygra – zobaczymy, ale jedno wiemy na pewno, będzie się działo!

 

Co więcej, projekt nie kończy się w murach SGH. W grudniu ekipa Insurance Conference leci do jednego z największych miast Europy, żeby tam w ciągu 3 dni odwiedzić siedziby partnerów, zjeść lunch z kadrą menedżerską i wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu, którego na razie nie zdradzamy. Wy też macie szansę wziąć w tym udział.

 

Już niedługo rusza konkurs facebookowy, w którym nagrodą główną jest właśnie wyjazd sponsorowany przez głównego partnera, Avivę. Szczegóły konkursu zostaną opublikowane wkrótce. Do wygrania, poza możliwością wyjazdu - wartościowe nagrody elektroniczne.

 

Zapraszamy do udziału w wielu warsztatach prowadzonych przez ekspertów z różnych firm, uczestnicy dowiedzą się m.in. jak nasi zachodni sąsiedzi kupują dziś ubezpieczenia, jak założyć firmę w tym mocno przeładowanym sektorze i przetrwać trudny początek. Zainteresowani pracą w ubezpieczeniach poznają arkana pracy aktuariusza, a szukający pracy niekoniecznie związanej ściśle z ubezpieczeniami dowiedzą się jakie możliwości stoją otworem przed informatykami, marketingowcami, itd. Projekt otwiera również karierę międzynarodową o czym opowiedzą anglojęzyczni goście.

 

Więcej na:

www.facebook.com/InsuranceConference

www.insuranceconference.pl

 

Zobacz również