Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Joanna Urbaniak

Artykuły autora: Joanna Urbaniak

Wiadomości
BANRISK: Determinacja drogą na szczyt
16 kwietnia w Szczecinie odbyła się pierwsza z trzech regionalnych edycji konkursu BANRISK. Laureatem Konkursu został zespół Bank Zaufania Społecznego z Uniwersytetu Szczecińskiego. O swoim zespole i udziale w BANRISK opowiada Marcin Rutkowski, lider BZS.

Opublikowane: 23.04.2015
Autor: Joanna Urbaniak

Wiadomości
W Sopocie dyrektorzy finansowi będą poszukiwać inspiracji do innowacyjnego zarządzania biznesem
28 kwietnia 2015 roku w Sopocie odbędzie się kolejne prestiżowe spotkanie dla CFO, które jest częścią ogólnopolskiego cyklu pięciu kongresów dyrektorów finansowych. Finał nastąpi w Warszawie, kiedy to zostanie rozstrzygnięta jubileuszowa, 10. edycja konkursu Dyrektor Finansowy Roku.

Opublikowane: 22.04.2015
Autor: Joanna Urbaniak

Wiadomości
Czym jest Warsaw-Beijing Forum: Youth for Business?
Chińska Republika Ludowa jest światową potęgą gospodarczą i jednym z kluczowych graczy na międzynarodowej arenie politycznej. Przyczyną wielkiego zainteresowania tym krajem w ostatnich latach jest nie tylko wymiar historyczny czy kulturowy, lecz także zachodzące w nim przemiany gospodarcze i społeczne. Dynamiczny wzrost gospodarczy Państwa Środka stanowi inspirację dla wielu rozwijających się krajów, między innymi Polski.

Opublikowane: 16.03.2015
Autor: Joanna Urbaniak

Wiadomości
Studenci walczą o jak najlepszy wynik, czyli konkurs BANRISK – Liga Akademicka
Od listopada 2014 roku trwa 3. edycja Konkursu BANRISK Liga Akademicka 2014/2015, szkolenia o charakterze zawodowym dla studentów kierunków ekonomicznych. W trakcie Gry zespoły podejmują 8 konkursowych i punktowanych decyzji strategicznych, w obszarze zarządzania finansowego bankiem – obecnie zakończył się etap podejmowania piątej decyzji, co oznacza, że wirtualne banki mają przed sobą jeszcze trzy kwartały działalności.

Opublikowane: 24.02.2015
Autor: Joanna Urbaniak

Wiadomości
British-Polish Investment Alliance 2015
Prestiżowa inicjatywa, która łączy społeczność akademicką, biznesową oraz organizacje rządowe z Wielkiej Brytanii i Polski. Dla uczestników jest to szansa na głębsze poznanie specyfiki obu rynków, ich kultury oraz możliwości rozwoju w każdym z państw.

Opublikowane: 24.02.2015
Autor: Joanna Urbaniak

Wiadomości
Studenckie Koło Młodego Księgowego w AFiBV
W sierpniu 2014 r. uwolniony został zawód księgowego. Może go wykonywać każdy, jednak rynek zweryfikuje jakość świadczonych usług. W Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie pod patronatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Odział Okręgowy w Warszawie działa Studenckie Koło Młodego Księgowego. Koło jest otwarte dla studentów wszystkich uczelni. Zapisy trwają.

Opublikowane: 12.02.2015
Autor: Joanna Urbaniak

Wiadomości
Weryfikujemy opinie o pokoleniu Y
Zapraszamy do ogólnopolskiego badania Motywacje Młodych 2015, które zweryfikuje oczekiwania i postawy studentów względem rynku pracy. W ankiecie dostępnej online pytamy czy młodzi chcą pracować i dlaczego, czy praca jest drogą do spełnienia marzeń czy przykrym obowiązkiem.

Opublikowane: 04.02.2015
Autor: Joanna Urbaniak

Wiadomości
Konkurs BANRISK – Liga Akademicka – studenci rozpoczęli rywalizację!
20 listopada 2014 r. w Szczecinie, 25 listopada 2014 r. w Katowicach oraz 27 listopada 2014 r. w Warszawie odbyły się sesje inaugurujące Konkurs BANRISK – Liga Akademicka 2014/2015.

Opublikowane: 02.12.2014
Autor: Joanna Urbaniak