Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

British-Polish Investment Alliance 2015

Prestiżowa inicjatywa, która łączy społeczność akademicką, biznesową oraz organizacje rządowe z Wielkiej Brytanii i Polski. Dla uczestników jest to szansa na głębsze poznanie specyfiki obu rynków, ich kultury oraz możliwości rozwoju w każdym z państw.
Kategoria: Wiadomości
24.02.2015

Podróż w Wielkiej Brytanii rozpocznie się od konferencji Polish Economic Forum odbywającej się w London School of Economics and Politicial Science.

Następnie przez pięć dni wyselekcjonowana grupa 25 polskich studentów z najlepszych uczelni w Polsce weźmie udział w cyklu spotkań networkingowych i rekrutacyjnych, a także w warsztatach i prezentacjach zorganizowanych przez firmy partnerskie.

W tym roku uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z takimi firmami jak: Citi, Deutsche Bank, Bloomberg, JP Morgan, Bank of America Merrill Lynch, Barclays i wiele innych. Projekt będzie miał swoje zakończenie na konferencji Oxford Inspires, która będzie poświęcona tematyce start-up’owej, jak również będzie okazją do zapoznania się z jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie.

Zobacz również