Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

IT Career Summit 2015 już za nami

Dnia 11 czerwca na promenadzie Stadionu Narodowego odbyła się pierwsza edycja targów pracy IT Career Summit. Głównym partnerem wydarzenia była firma Credit Suisse. W strefie kariery mieliśmy możliwość poznania 15 pracodawców, którzy aktywnie poszukiwali specjalistów IT.
Kategoria: Wiadomości
25.06.2015
Zdj. mat. prasowe

Wybór był wyjątkowo zróżnicowany, ponieważ uczestnicy targów mogli porozmawiać z przedstawicielami firm typowo technologicznych, jak również odnaleźć się wśród firm projektujących gry na urządzenia mobilne – Vivid Games. Ponadto kandydaci mogli nawiązywać relacje z pracodawcami z sektora finansowego, m.in. Credit Suisse oray Getin Noble Bank. 

Udział w targach był kwalifikowany, co pozwoliło na wyselekcjonowanie najlepszych specjalistów z branży IT. Wśród uczestników mona było odnaleźć osoby zajmujące się na co dzień programowaniem, testowaniem, bezpieczeństwem, administrowaniem czy zarządzaniem projektami.

Czy wiesz, że organizacje coraz częściej myślą projektowo?
Dowiedz się, na czym polega project management w obszarze IT. Przejdź do artykułu »

– Potencjał osób, które się do nas zgłaszały podczas targów był bardzo wysoki – przyznaje Artur Boniecki, Vivid Games.

Formuła wydarzenia sprzyjała interakcji i wymianie kontaktów, jak również nawiązywaniu bezpośrednich relacji z potencjalnymi pracownikami.

Lokalizacja i klimat towarzyszący imprezie powodował, że uczestnicy mogli poznać i zaprezentować się firmom, w których szeregach chcieliby się znaleźć. Rozlokowanie stoisk wystawienniczych na promenadzie Stadionu Narodowego pozytywnie wpłynęło na zadowolenie uczestników, dzięki czemu przebieg rozmów był całkowicie bezstresowy. Targi pracy pozwoliły firmom wyselekcjonować i odnaleźć potrzebnych, a także wartościowych kandydatów. 

–  IT Career Summit to świetna okazja do rozwoju wizerunku firmy wśród specjalistów i partnerów biznesowych z branży IT. Sprawna i profesjonalna organizacja. Dziękujemy i do zobaczenia za rok! – przyznaje Agnieszka Newecka, ASTEK Polska.

Zobacz oferty pracy IT w finansach »

– Targi IT Career Summit oceniam bardzo pozytywnie. To bardzo ciekawa inicjatywa i na pewno z chęcią weźmiemy udział w kolejnej edycji. Target stanowiły głównie osoby z doświadczeniem w tej branży, dlatego mieliśmy okazję nawiązać wiele kontaktów, które na pewno zaprocentują w przyszłości – dodaje Sylwia Zygmunt, PwC.

W ramach wydarzenia kandydaci mieli także okazję skorzystać z ciekawych loterii i konkursów z nagrodami. Tablety, power banki, książki o tematyce programistycznej to jedne z wielu atrakcyjnych nagród, które przygotowali pracodawcy.

Targi IT Career Summit na Stadionie Narodowym były ogromnym sukcesem, dlatego już 26 listopada tym razem we Wrocławiu odbędzie się II edycja wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: www.itcareersummit.pl/wroclaw

Zobacz również