Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

IV edycja badania studentów. Uzupełnij ankietę już dziś

Badanie studentów 2012 jest już czwartą edycją badania, w którym studenci ekonomicznych kierunków z całej Polski wyrażają swoje opinie na temat odbytych praktyk czy staży, a także przedstawiają preferencje dotyczące pierwszej pracy.
Kategoria: Wiadomości
14.01.2013

Dzięki badaniu studenci będą mogli mieć wpływ na warunki oferowanych praktyk i staży. Ponadto projekt pomoże pracodawcom w lepszym dopasowaniu swojej oferty do oczekiwań potencjalnych praktykantów i pracowników.


W tej edycji badania skupimy się również na prezentacji czteroletnich trendów, dzięki czemu pracodawcy będą wiedzieć jak zmieniały się preferencje studentów przez ostatnie 4 lata. Druga część badania to sprawdzenie, jakie są wymagania pracodawców dotyczące praktykantów i studentów.


Wyniki raportu zostaną opublikowane już w marcu, tymczasem zachęcamy wszystkich studentów do aktywnego udziału w badaniu! Wraz z badaniem ankietowym przeprowadzamy konkurs, w którym masz szansę wygrać iPoda'a nano 7G!


Więcej informacji znajdziecie na stronie www.badaniestudentow.pl/ankieta.


Ty też możesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądała Twoja zawodowa przyszłość!

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również