Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

JTI GBS we współpracy z Kelly Services zatrudniło 700 osób

Zobacz oferty pracy

Mijają dwa lata od otwarcia JTI GBS w Warszawie. W tym czasie organizacja, we współpracy z Kelly Services, zatrudniła 700 pracowników. To jeszcze nie koniec rekrutacji – do połowy 2022 roku warszawski zespół JTI ma liczyć 830 osób.
Kategoria: Wiadomości
08.11.2021
Zobacz
oferty pracy

Zespół Kelly Services zapewnia JTI GBS kompleksowe wsparcie w zakresie rozwiązań HR od 2019 roku. Efektem tej współpracy, która obejmuje m.in. obsługę procesów rekrutacyjnych JTI, jest zatrudnienie w warszawskim centrum usług biznesowych 700 pracowników.

Jak zauważa Robert Skok, Country Operations Manager w Kelly Services, założony dwa lata temu plan udało się zrealizować pomimo wybuchu pandemii i nagłej zmiany modelu pracy:

"Obie strony szybko dostosowały się do nowej sytuacji. Nasz zespół rekrutował kandydatów zdalnie, a JTI w bardzo krótkim czasie przystosowało swoje procesy onboardingowe do nowych wymogów. Pomimo przejścia w tryb online i wyzwań związanych z pandemią co miesiąc zatrudnialiśmy – i w dalszym ciągu zatrudniamy – około 30-40 nowych pracowników".

Pandemia nie wydłużyła także i tak stosunkowo krótkiego procesu rekrutacji, który również przyczynił się do szybkiego rozwoju warszawskiego zespołu:

"Całość procesu zatrudnienia, od zamieszczenia ogłoszenia do rozpoczęcia pracy przez wybranego kandydata, zamyka się zwykle w trzech, czterech tygodniach. Często zdarza się, że nowa osoba zjawia się w JTI już kilka dni po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej" – tłumaczy Damian Kurkowiak, Project Manager w Kelly Services.

Firmy kontynuują swoją współpracę, rekrutując pracowników m.in. do działów Accounting & Finance, IT, Marketing, HR, Customer Service, Supply Chain, Legal oraz Research & Development. Do lipca 2022 roku zespół JTI GBS ma liczyć w sumie 830 osób. Poszukiwani są zarówno kandydaci rozpoczynający swoją drogę zawodową, jak i wysoko wykwalifikowani specjaliści:

Każda rekrutacja jest inna, bo oferujemy różne poziomy stanowisk we wszystkich obszarach biznesowych – mówi Justyna Kuklińska, People & Culture Manager w JTI GBS. – Zatrudniamy specjalistów, ekspertów, menedżerów, dyrektorów. Pracują u nas osoby w różnym wieku i na różnych etapach kariery. Niezależnie od stopnia doświadczenia kandydaci mogą spodziewać się dalszego rozwoju w ramach struktur organizacji, zgodnie z naszą polityką awansów wewnętrznych.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również