Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Kariera w audycie to ogromne możliwości

Już 30 maja 2012 roku masz szansę dowiedzieć się, jak wyglądają możliwości kształtowania ścieżki rozwoju zawodowego w firmie audytorskiej oraz wziąć udział w płatnym programie stażowym.
Kategoria: Wiadomości
12.05.2012

Audytor przyszłości musi umieć więcej


Czy wiesz, że karierę w audycie możesz rozpocząć już w trakcie studiów? Takie doświadczenie otwiera drzwi do kariery w finansach, dlatego postanowiliśmy przybliżyć Ci zagadnienia związane z pracą audytora.
Więcej…


Zostań audytorem przyszłości. Dlaczego warto wziąć udział w programie stażowym Mazars?


O planach zawodowych na przyszłość i pierwszych krokach w firmie Mazars rozmawiamy z Martyną Szachowską, ubiegłoroczną absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, zawodowo związaną z audytem, a prywatnie fascynatką trekkingu i kultury azjatyckiej.
Więcej…


Zadbaj o swoją karierę już podczas studiów!


Jeszcze się zastanawiasz nad rozwojem kariery w audycie? Przeczytaj wywiad z Panią Ewą Drzymkowską, HR Managerem w firmie Mazars, prywatnie miłośniczką kolarstwa górskiego i psychologii. Z wywiadu dowiesz się, jak wygląda proces rekrutacji do firmy Mazars i dlaczego w przyszłości warto związać się z audytem.
Więcej…


Już 30 maja 2012 rokumasz szansę dowiedzieć się, jak wyglądają możliwości kształtowania ścieżki rozwoju zawodowego w firmie audytorskiej oraz wziąć udział w płatnym programie stażowym. Płatny staż to doskonała okazja do zweryfikowania i zdobycia cennego doświadczenia pod opieką profesjonalistów.


Jeżeli jesteś:
- studentem/-ką V roku lub absolwentem rachunkowości i finansów,
- potrafisz zaangażować się w powierzone zadania,
- jesteś mobilny/-a i dyspozycyjny/-a,
- lubisz pracować w zespole, łatwo nawiązujesz kontakty i dobrze znasz język angielski…

…zapraszamy w środę, 30 maja 2012 r. do sali nr 11 w budynku Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ul. Rakowickiej 16.

Wyślij zgłoszenie udziału w spotkaniu na adres: mbe@mbegroup.pl załączając: Imię, nazwisko, uczelnię, kierunek i rok studiów do 25 maja 2012 r. (w tytule maila wpisz "MAZARS") lub aplikuj na stanowisko Stażysta w dziale audytu na mazars.startpraca.pl do 31 sierpnia 2012 r.


Mazars event Mazars event

Zobacz również