Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

KarierawFinansach.pl w nowej odsłonie

Kategoria: Wiadomości
01.10.2012

Drogi użytkowniku,

jeżeli trafiłeś na stronę KarierawFinansach.pl i odwiedzasz ją po raz kolejny, z pewnością zdziwił Cię jej zmieniony wygląd. Właśnie uruchomiliśmy dla Ciebie serwis w nowej odsłonie. Jeżeli natomiast odwiedzasz naszą stronę po raz pierwszy, mamy nadzieję, że już niedługo do nas wrócisz i spodobają Ci się funkcjonalności tego serwisu.

Start nowej strony KarierawFinansach.pl nastąpił z dniem 1 października 2012 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników do korzystania z serwisu w nowej odsłonie.

Serwis został podzielony na następujące kategorie w menu głównym:

1.       Oferty pracy – w tej zakładce znajdziesz najświeższe oferty pracy dla finansistów. By ułatwić Ci wyszukiwanie, po lewej stronie stworzyliśmy specjalny filtr ułatwiający najbardziej trafne wyszukiwanie interesujących Ciebie ofert, zintegrowany z wyszukiwarką znajdującą się na stronie głównej.


2.       Oferty szkoleń – dzięki naszemu filtrowi łatwiej dotrzesz do najciekawszych szkoleń dla finansistów. Podobnie jak w przypadku ofert pracy, filtr szkoleniowy zintegrowany jest z wyszukiwarką, znajdującą się obok logo.


3.       Strefa MBA – w tej sekcji będą sukcesywnie pojawiać się materiały na temat studiów Master of Business Administration.


4.       Strefa studenta – przeznaczona dla przyszłych finansistów. Już niedługo znajdziesz na niej wiele ciekawych artykułów na temat Twojej przyszłej kariery zawodowej.


5.       Pracodawcy – to profile wyróżnionych pracodawców w nowym wyglądzie. Dzięki nowej, większej powierzchni, będziesz miał szansę lepiej poznać organizacje sektora finansowego. Przy każdym z profilów znajdziesz również aktywne linki do ofert pracy.


6.       W branży – najbardziej rozbudowana sekcja, w której znajdziesz zestawienie unikalnych artykułów dla profesjonalistów i studentów, wydarzenia z branży finansowej, awanse, poradnik kariery na temat ważnych tematów związanych z rekrutacją, opisy kwalifikacji zawodowych oraz stanowisk.

Stronę główną podzieliliśmy na trzy kolumny:

Po lewej stronie znajdziesz polecane przez nas oferty pracy i szkoleń, zestawienie trzech logo pracodawców, prezentacje ważnych wiadomości, najświeższych awansów i wydarzeń w branży.

Środkowa kolumna to prezentacja raportów płacowych (Wynagrodzenia), stanowisk i kwalifikacji oraz zestawienie porad rekrutacyjnych. Mamy nadzieję, że nasz przybornik okaże się nieoceniony przy wyborze dalszej ścieżki kariery.

Po prawej stronie przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze tematy z branży (Temat pod lupą), pisane przez naszych dziennikarzy, oraz propozycję najważniejszych wydarzeń.

W serwisie poza zmianą wyglądu znajdziesz również:

Nowy profil użytkownika – jego nowe funkcje znajdziesz po dokonaniu rejestracji lub zalogowaniu;

Nowa wyszukiwarka  – wystarczy wpisać np. frazę „księgowy”, a otrzymasz wyniki ofertami pracy, szkoleń i artykułów.

Nowe filtry  - ich zadaniem jest szybsze dotarcie do interesujących Cię ofert pracy i szkoleń.

Obecnie pracujemy nad udoskonalaniem działania całego serwisu. Część treści będzie przenoszona w najbliższym czasie, dlatego liczymy na Twoją cierpliwość.


Pozdrawiamy,

Zespół KarierawFinansach.pl


Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również