Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Konkurs Audit OdyssEY – sprawdź, czy audyt to Twój żywioł

Zobacz oferty pracy

Rusza kolejna edycja Audit OdyssEY – konkursu przeznaczonego dla studentów, którzy chcą sprawdzić, jak działa biznes od środka. W tym roku na zwycięzców czekają sztabki złota o wartości 40 000 zł oraz możliwość rozpoczęcia kariery w EY bez procesu rekrutacji. Sprawdź, jak zapisać się do konkursu!
Artykuł sponsorowany
Kategoria: Wiadomości
23.02.2023
Zobacz
oferty pracy

Audit OdyssEY to konkurs przeznaczony dla studentów, którzy chcą sprawdzić, jak działa biznes od środka. W ramach VIII już edycji wszyscy chętni będą mogli zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez ekspertów z działu Audytu EY Polska. Zapisy trwają do 26 marca, a na zwycięzców czeka łącznie 40 000 PLN w złocie oraz możliwość rozpoczęcia kariery w EY bez procesu rekrutacji.

Aby dołączyć do konkursu nie trzeba mieć doświadczenia ani wiedzy eksperckiej. Został on zaprojektowany tak, aby dać możliwość studentom sprawdzenia, jak wygląda praca audytora w praktyce oraz uzyskania nowej wiedzy podczas dedykowanych warsztatów prowadzonych przez specjalistów EY. Konkurs Audit OdyssEY składa się z trzech etapów. Pierwszy to interaktywny test online z wiedzy na temat rachunkowości i finansów. W drugim na uczestników, którzy zostaną połączeni w zespoły, czeka certyfikowany cykl 3 spotkań warsztatowych. Już na tym etapie najlepsi otrzymają nagrody. Ostatni etap to Wielki Finał organizowany stacjonarnie w Warszawie. Finaliści wezmą udział w spotkaniach z przedstawicielami spółek, w oparciu o które przygotują prezentację i przedstawią ją przed klientem.

Zwycięzcy otrzymają ofertę kariery w EY i złoto inwestycyjne.

Zgłoszenia do konkursu trwają do 26 marca na stornie www.auditodyssey.pl. Drugi etap rozpocznie się 5 kwietnia, a finał zaplanowano na 11 maja.

Źródło: EY.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również