Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Konkurs dla profesjonalistów z rachunkowości zarządczej

Trwa już konkurs wiedzy o CIMA - międzynarodowej kwalifikacji zawodowej z rachunkowości zarządczej. Organizatorami konkursu są BPP Professional Education oraz Chartered Institute of Management Accountants.
Kategoria: Wiadomości
22.06.2011

Konkurs przeznaczony jest dla zarejestrowanych studentów CIMA w Polsce. Uczestnicy zmierzą się z testem wiedzy o Chartered Institute of Management Accountants oraz podzielą się swoimi opiniami na temat CIMA. Jest o co walczyć. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: weekend w hotelu SPA**** dla dwóch osób w wersji All Inclusive oraz kupony na szkolenia CIMA.


Aby wziąć udział, wystarczy wejść na www.bpp.pl i zalogować się na panelu konkursowym.


- Jesteśmy świeżo po majowej sesji egzaminacyjnej CIMA. To czas, gdy studenci CIMA mają chwilę wytchnienia i zbierają siły przed kolejnym semestrem. Chcieliśmy zaprosić studentów CIMA do krótkiej zabawy. Quiz pozwoli im się sprawdzić, co wiedzą o dyplomie, o zdobycie którego się ubiegają. Nie ukrywam, że zależy nam również na otrzymaniu opinii od uczestników, w jakim stopniu uczestnictwo w programie CIMA pomaga im w pracy i rozwija ich kompetencje. Powszechnie wiadomo, że CIMA to przepustka do międzynarodowej kariery w finansach i zarządzaniu strategicznym. Ciekawi jesteśmy, co napiszą nam sami studenci CIMA - mówi Katarzyna Misiak z BPP Professional Education.


CIMA to międzynarodowa organizacja zrzeszająca osoby zajmujące się zarządzaniem finansami. Głównym obszarem zainteresowania CIMA jako kwalifikacji zawodowej jest zarządzanie przedsiębiorstwem i rola strategicznej informacji zarządczej w tym procesie. Wraz z dynamicznym wzrostem liczby słuchaczy i członków CIMA w Polsce, już wkrótce CIMA otworzy swój oddział w Polsce i zintensyfikuje swoją działalność w naszym kraju.


Zobacz oferty kursów i szkoleń CIMA »


Michał Ksiądz - członek CIMA, potwierdza, że zdobycie tej międzynarodowej kwalifikacji było znaczącym krokiem, przyspieszającym jego karierę zawodową.


- Jestem przekonany, że członkostwo w CIMA niesie ze sobą spory prestiż i podnosi wartość na rynku pracy. Wielokrotnie spotkałem się z atrakcyjnymi ofertami pracy, które jako warunek stawiają posiadanie certyfikatu CIMA lub ACCA. Członkostwo w CIMA to dla mnie nie tylko poświadczenie posiadanych kwalifikacji zawodowych, ale też dowód, że byłem w stanie, pomimo pracy na pełny etat (może nawet więcej niż 8 godz. dziennie), znaleźć czas i energię, żeby zainwestować w swój rozwój. Po zakończeniu CIMA wyjechałem do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracowałem w centrali międzynarodowego koncernu FMCG. Szukając tam odpowiedniego dla siebie programu MBA, spotkałem się z przedstawicielami kilku poważanych amerykańskich uczelni. Wszyscy zwrócili uwagę na moje członkowstwo w CIMA i podkreślali, że jest to mocny punkt mojego CV.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również