Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Konkurs Experience PwC rozstrzygnięto!

Konferencja Finałowa odbyła się w Jachrance, pod Warszawą. W tegorocznej, już ósmej edycji konkursu zwyciężył zespół w składzie: Hubert Guzera, Katarzyna Marchewka, Jakub Michałeczko, Michał Orłowski, Bartosz Rymkiewicz, Marek Sikorski.
Kategoria: Wiadomości
13.12.2012

Laureatów nagrodzono ipodami, zestawami publikacji naukowych PWN oraz innymi atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Indywidualną nagrodę główną zdobyła Katarzyna Tomczyk, studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Katarzyna otrzymała od PwC m.in. voucher na wycieczkę zagraniczną o wartości 6 000 zł. W ramach konkursu przyznano wyróżnienia w postaci praktyk i szkoleń w PwC oraz roweru.


Trzydziestu finalistów Experience PwC wyłoniono w drugim etapie konkursu, który polegał na indywidualnym rozwiązaniu case study on-line z wybranej dziedziny: audytu, podatków lub doradztwa biznesowego. Na trzydniowej konferencji jej uczestników powitała Olga Grygier-Siddons, prezes PwC. Następnie wcielili się oni w rolę członków zespołów audytorsko-doradczych, które do późnego popołudnia drugiego dnia konferencji pracowały nad rozwiązaniem złożonego zadania biznesowego. Finaliści mieli możliwość konsultować wszelkie wątpliwości z ekspertami PwC, jak również pozyskiwać dodatkowe informacje od osób odgrywających rolę ich klienta, co było niepowtarzalną okazją do sprawdzenia nie tylko swojej wiedzy, ale również umiejętności interpersonalnych. Wyniki i efekty końcowe całodniowych zmagań uczestnicy przedstawiali w formie prezentacji. Mimo napiętej agendy nie zabrakło również czasu na integrację i dobrą zabawę!


Serdeczne gratulacje dla wszystkich finalistów i laureatów tegorocznej edycji Experience PwC. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.experiencepwc.pl.


Partnerzy konkursu    
empik school, Wydawnictwo Naukowe PWN

Patroni medialni
Eurostudent, KarierawFinansach.pl, Magiel, Manko, Students.pl


Na zdj. laureaci konkursu Experience PwC (mat. pras.)
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również