Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Konkurs EYe on Tax 2020. Masz oko na podatki?

Zobacz oferty pracy

Konkurs EYe on Tax jest adresowany do studentów, których interesują kwestie podatkowe. Udział w nim może być przepustką do kariery w wybranym zespole podatkowym w EY a dodatkowo można wygrać nagrody pieniężne.
Kategoria: Wiadomości
07.10.2020
Zobacz
oferty pracy

Żeby wziąć udział w konkursie należy w dniach od 1 października do 13 listopada 2020 roku uzupełnić formularz rejestracyjny, dostępny na stronie: www.eyeontax.pl. A potem, czeka Was niezwykła przygoda, o której organizatorzy piszą tak:

Zarezerwuj sobie jesienne popołudnie na obejrzenie filmu, przeczytanie artykułu i wysłuchanie krótkiego podcastu, których tematem będzie… jeden z podatkowych projektów. Na koniec rozwiąż szybki test, który wzbogaci Cię o wirtualne EYRO. Nie ma jednak nic cenniejszego niż wiedza, dlatego EYRO wymienisz na bilet na wybrane przez Ciebie warsztaty online. Ty wybierzesz tematykę, a my najciekawsze, praktyczne case’y, które wspólnie omówimy i rozwiążemy. Potem trzeba będzie popracować samodzielnie, bo by dostać się do Wielkiego Finału, konieczne będzie rozwiązanie w ciągu doby 2 z 6 innych case’ów. Najlepsze propozycje będą przepustką do ostatniego etapu.

Wtedy przyjdzie czas na pracę zespołową, choć w trybie online. Weźmiecie udział w wirtualnej rozprawie sądowej a wygrać będzie można nie tylko sprawę, ale także ofertę kariery w wybranym zespole EY TAX oraz 24 000 zł do równego podziału dla członków zwycięskiego zespołu. Przegranie sprawy nie będzie jednak oznaczało braku nagród. Zespół, który zajmie II miejsce otrzyma bowiem 8 000 zł do równego podziału.

– To już XVI edycja naszego konkursu, w którym studenci mają szansę nie tylko się sprawdzić, ale przekuć wiedzę teoretyczną w umiejętności praktyczne. Co roku jesienią zgłaszają się osoby, które chcą zmierzyć się z przygotowanymi case’ami. Tegoroczny finał będzie szczególnie wymagający ze względu na formułę online. Z pewnością będzie to dodatkowy sprawdzian dla naszych uczestników, ale to też warunki, w jakich obecnie większość z nas pracuje. W naszym konkursie to jest właśnie niezwykle cenne – pokazujemy, jak zawód doradcy i eksperta podatkowego wygląda w rzeczywistości i codziennej praktyce – mówi Karolina Wiśniewska, koordynatorka konkursu EYe on Tax.

Więcej informacji dotyczących konkursu znajdziecie na stronie: www.eyeontax.pl

KarierawFinansach.pl jest patronem medialnym konkursu. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również