Temat tygodnia
Rozmowa z Kasia Malinowską, trenerką rozwoju osobistego i certyfikowanym coachem.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Konkurs FXCup. Rejestracja trwa

Wraz z dniem 1 czerwca rozpoczęła się oficjalna rejestracja uczestników Konkursu FXCup. Konkurs dotychczas przyciągnął uwagę czołowych przedstawicieli branży finansowej.
Kategoria: Wiadomości
18.06.2013
Dla wszystkich zainteresowanych Konkursem FXCup oraz rynkami walutowymi został przygotowany newsletter z najciekawszymi informacjami i artykułami nt. przebiegu Konkursu oraz innych wydarzeń na rynku walutowym autorstwa między innymi dr. Dariusza Świerka – głównego patrona merytorycznego Konkursu FXCup.
 
Ponadto każda osoba, która zarejestruje się na stronie Konkursu FXCup najbliżej godziny 13 w niedzielę w okresie od 17.06.2013 r. do 17.07.2013 roku, otrzyma unikalny egzemplarz Wspomnień Gracza Giełdowego autorstwa Edwina Lefevre – fabularyzowanej biografii jednego z najbardziej znanych spekulantów wszech czasów – Jesse Livermoore'a, który działał na rynkach akcji i towarów na początku dwudziestego wieku.
 
Całość dopełnia wsparcie Rafała Glinieckiego, tradera od 1999 roku, prezesa Europartnera oraz dwukrotnego laureata pierwszej dziesiątki konkursu World Top Investor.

Nagroda w konkursie FXCup, czyli dostęp do portfela 1 mln dol. i możliwość zarządzania nim oraz wynagrodzenie równe 15 proc. wypracowanego zysku, jest wynikiem porozumienia z Currensee.com, liderem ukazującym rynki walutowe jako rzeczywistą możliwość inwestycji zarówno dla instytucji, jak również inwestorów indywidualnych.

Konkurs FXCup, ukierunkowany na działania edukacyjne, przyczyni się do zaistnienia rynku Forex w świadomości społeczeństwa jako alternatywy inwestycyjnej środków finansowych.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również