Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Law Challenge 2018 - konkurs dla studentów i aplikantów

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda główna w wysokości 2000 zł oraz płatny staż w Departamencie Prawnym Banku Zachodniego WBK. Przyszli prawnicy mogą zgłaszać prace konkursowe do 30 czerwca 2018 r.
Kategoria: Wiadomości
22.06.2018

Konkurs Law Challenge jest skierowany do studentów 4. i 5. roku wydziałów prawa w Warszawie oraz aplikantów 1. roku aplikacji radcowskiej i adwokackiej w Warszawie. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o napisanie ciekawego eseju o tematyce z zakresu prawa bankowego, handlowego, cywilnego lub prawa pracy, a następnie wysłanie go do 30 czerwca za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie partnera konkursu.

Prace konkursowe powinny spełniać następujące warunki:

  • być napisane w języku polskim przez jednego autora,
  • nie przekraczać objętości 12 000 znaków bez spacji,
  • zostać wysłane w formacie PDF.

Laureatów wyłoni jury, które oceni przede wszystkim wartość merytoryczną, oryginalność ujęcia tematu oraz styl i język.

Finał konkursu i nagrody

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca lipca 2018 r.

Na zwycięzcę czeka płatny staż w Departamencie Prawnym Banku Zachodniego WBK oraz nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł. Jury przyzna również dwa wyróżnienia - po 500 zł każde.

Organizatorami konkursu są: Bank Zachodni WBK oraz Litwiński Łoś i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie kancelarii. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorem konkursu ze strony banku mec. Maksymem Gozdowskim na adres e-mail: maksym.gozdowski@bzwbk.pl

Źródło: informacja prasowa

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również