Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Kreatywnie o podatkach, czyli konkurs Shades of Taxes organizowany przez CRIDO

Zobacz oferty pracy

Konkurs na najlepszy film i to w dodatku o podatkach? O szczegółach dotyczących konkursu na wideo Shades of Taxes opowiada Anna Strzelecka, partnerka w CRIDO odpowiedzialna za Cridotekę.
Artykuł sponsorowany
Kategoria: Wiadomości
31.07.2023
Zobacz
oferty pracy

Na czym polega konkurs Shades of Taxes CRIDO i Cridoteki, i dlaczego postanowiliście zaangażować się w tę inicjatywę? 

Po pierwsze dlatego, że rozumiemy, jak ważne jest wspieranie młodych talentów, a po drugie najlepiej wiemy, że format wideo jest świetnym narzędziem edukacyjnym! Konkurs daje studentom szansę wykorzystania swojego kreatywnego potencjału i przekazania,
w niebanalny sposób, istotnych aspektów z dziedziny prawa i podatków.

Shades of Taxes jest konkursem na film krótkometrażowy i polega na nagraniu zarówno reelsa z wprowadzeniem do wybranego tematu oraz około 5 minutowego nagrania głównego.

Do kogo jest skierowany konkurs na film krótkometrażowy i jakie są wymagania uczestnictwa? 

Do udziału zapraszamy studentów uczelni wyższych, niezależnie od kierunku studiów. Zachęcamy wszystkich interesujących się prawem i podatkami do pokazania, że, wbrew obiegowym opiniom, te tematy mogą być fascynujące! Wymagania uczestnictwa oraz dokładne informacje na ten temat dostępne są na naszej stronie internetowej, gdzie znajduje się również regulamin i formularz zgłoszeniowy. 

Na zgłoszenia czekamy do 30 września.

Nasz konkurs to nie tylko szansa na zaprezentowanie swojego talentu twórczego, ale także okazja do zwrócenia uwagi na ważne kwestie prawno-podatkowe. Udział w konkursie może być zarówno satysfakcjonującym doświadczeniem, jak i pomocą w rozwoju kariery. Laureat pierwszego miejsca będzie miał możliwość profesjonalnego nagrania dla Cridoteki, które dotrze do szerokiej widowni zainteresowanej tą tematyką.

Jaki jest główny cel konkursu i jakie są nagrody dla zwycięzców? 

Jego głównym celem jest zachęcenie studentów do zastanowienia się nad aspektami prawno-podatkowymi i pokazanie ich w sposób ciekawy i kreatywny! A nagrody? Wygrani mają szansę na płatny staż w CRIDO. To świetna szansa na zdobycie doświadczenia.

Czy warto brać udział w wakacyjnych konkursach studenckich?

Oczywiście, że warto! To jest czas, żebyście zrobili coś super kreatywnego! Takie konkursy to doskonała okazja, żeby pokazać swój talent i wyobraźnię. Wygrana w konkursie może dać świetny start na przyszłość, bo pokazuje Wasze szczególne osiągnięcia i zdolności.

Uwierzcie mi, to robi wrażenie na potencjalnych pracodawcach! Takie konkursy dają też szansę na rozwinięcie kompetencji, pokazują umiejętność nieszablonowego myślenia, poszukiwania rozwiązań i komunikacji. To doskonała okazja do wcielenia w życie Waszych pasji!

Czym dokładnie jest Cridoteka i jakie są jej główne cele? 

Cridoteka to innowacyjna platforma wideo z zawsze aktualną wiedzą podatkowo-prawną. Naszym głównym celem jest dostarczanie kompleksowych materiałów edukacyjnych dotyczących prawa i podatków – w atrakcyjnej formie filmów, ale także ciekawych rozmów, kursów, szkoleń.

Chcemy umożliwić naszym użytkownikom dostęp do wartościowych informacji, które pomogą im lepiej zrozumieć zawiłości współczesnych regulacji i wyzwania towarzyszące w dziedzinie prawa i podatków. Nasze filmy są krótkie i skondensowane, więc nazywamy je „pigułkami wiedzy”, ponieważ znacząco ułatwiają podnoszenie kompetencji zawodowych.

 

Ekspert: Anna Strzelecka
partnerka w CRIDO odpowiedzialna za Cridotekę

Posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w zakresie doradztwa podatkowego, jak i prowadzenia oraz organizacji szkoleń dla firm. Kilkanaście lat pracowała w jednej z firm BIG4, w tym w roli partnera rozwijając m.in. dział doradztwa w zakresie prawa podatkowego i pomocy publicznej w regionie małopolskim i śląskim. Od 1998 r. specjalizuje się w zakresie rozliczeń podatkowych przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie specjalnych stref ekonomicznych, a obecnie również Polskiej Strefy Inwestycji. Ponadto przez ponad 20 lat doradzała podmiotom strefowym. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt szkoleń przeprowadzonych w tym zakresie. Obecnie odpowiada za projekt szkoleniowy w CRIDO.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również