Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

MBE STUDENT INDEX ruszyło. Co studenci wiedzą o pracy w finansach i bankowości?

Jakie jest młode pokolenie polskich finansistów? Kim są ludzie, którzy w przyszłości będą decydować o kondycji gospodarczej kraju? Co studenci wiedzą o pracy w finansach i bankowości?
Kategoria: Wiadomości
13.12.2012

Na powyższe pytania spróbuje odpowiedzieć badanie MBE STUDENT INDEXportret pierwszego pokolenia wychowanego w epoce Internetu, które już po raz kolejny wybierze najlepszych pracodawców z branży finansów i bankowości. Respondenci pytani są o to, jak postrzegają swoją przyszłość, czego oczekują od pracodawców i co mogą im w zaoferować. W zamian za poświęcony czas i przekazane informacje zyskują dostęp do interaktywnego narzędzia, które podpowiada, gdzie warto zaplanować karierę i który pracodawca może najlepiej spełnić ich oczekiwania.

Wyniki badania pozwolą pracodawcom lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania przyszłych pracowników.

Studenci i ubiegłoroczni absolwenci do końca grudnia mogą wziąć udział w badaniu i opowiedzieć o tym, co jest dla nich ważne.

Badanie MBE STUDENT INDEX – finanse i bankowość to portret pierwszego pokolenia wychowanego w epoce Internetu. Wyniki badań pozwolą pracodawcą lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania swoich przyszłych pracowników. Jednocześnie jest to wizerunek najmłodszej generacji polskich finansistów, w którym będzie mógł odnaleźć siebie każdy student i absolwent, poszukujący swojej przyszłości w finansach i bankowości.

Link do ankiety: www.mbeindex.pl/ankieta/
Fan page: www.facebook.com/mbeindex
Strona badania: www.mbeindex.pl/

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również