Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Aplikacja mobilna KarierawFinansach.pl już dostępna!

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy aplikację mobilną KarierawFinansach.pl. Dzięki niej korzystanie z serwisu - przeglądanie ofert pracy i czytanie artykułów - będzie wygodniejsze.
Kategoria: Wiadomości
09.04.2018

Statystycznie, co trzeci użytkownik naszej strony przegląda ją w telefonie. 

Z myślą o tej grupie naszych czytelników, postanowiliśmy uruchomić aplikację mobilną. Dzięki niej zarówno przeglądanie ofert pracy i szkoleń, jak i czytanie artykułów powinno być znacznie przyjemniejsze i wygodniejsze! 

Aplikacja KarierawFinansach.pl jest darmowa. Kierujemy ją do specjalistów, którzy szukają pracy w obszarze BPO/SSC, usług finansowych i doradczych, bankowości oraz w ubezpieczeniach.

W aplikacji znajdziecie:

  • oferty pracy,
  • oferty szkoleń,
  • artykuły poświęcone aktualnym trendom na rynku pracy w finansach,
  • bazę wiedzy z opisami stanowisk, kwalifikacji zawodowych oraz pojęć,
  • wizytówki pracodawców i informacje o ich planach rekrutacyjnych;
  • możliwość zapisywania ulubionych ofert pracy i artykułów.

Aplikacja została zaprojektowana na urządzenia posiadające system Android w wersji 6.0 i wyższych oraz iOS (wersja 10 i nowsze). Możecie ją pobrać bezpłatnie w swoim telefonie w Google Play lub AppStore („KarierawFinansach.pl”). 

Będzie nam miło, jeśli podzielicie się z nami opinią na temat aplikacji. Na adres kontakt@karierawfinansach.pl możecie też zgłaszać problemy związane z jej działaniem, w tym kwestie techniczne oraz związane z treściami.

Życzymy miłego korzystania z aplikacji!

Redakcja KarierawFinansach.pl

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również